Evlilik programlarına katılmayı düşünür müydünüz?

sevdiğinizden ayrıldınız. yaşınız ilerledi.. ve bir daha nerden bulucam istedigim gibi bir insanı diye düşünüyorsunuz.. peki ya öyle bir durumda evlilik programlarına katılmayı düşünür müydünüz? yoksa elilik programları çok mu sacma geliyor?

0|0
16|28

En İyi Erkek Görüşü

• Çok saçma geliyor asla katılmam. Düşünsene ya senin evliliğin hakkında hayatında hiç tanımadığın ilk kez gördüğün bir sürü insan yorum yapıyor. Ne münasebet ya. Oraya çıkan adayları da görüyoruz. %99.99 oranındaki kısım nato kafa nato mermer, al birini vur ötekine tarzı insanlar. Evlenmem daha iyi. Evlenmek için evlilik yapacağıma bekar kalmak daha iyi bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• olabilir..

ama kamera fobim var.. :(

0|0
    0|0
  • ya oraya çıkan bay bayan arkadaslar kendilerine sosya hayatta eş bulamıycak kadar zayıf mı yaa anlamıyorum. bana sorarsanda asla çıkmam

0|0
    0|0
  • Evlililk programına çıkmam, çıkarsam infial yaşanır.

0|0
    0|0
    • :D:D:D oda güzel, yalnız çoookkk paralı, ilişkilerinde temizliğe ve gizliliğe önem veren, 40 yaş ve üstü bakımlı ve şık bir hanım talibim gelirse basarım nikahı. Ama para böyle deve yüküylen olacak

• Evin yok mu ? Yazlık emeklin falan davasına giriyorlar. Çok pis olaylar olur :D

• Babannemin bana programdan kız beğenip göstermesinden bıktım diyebilirim :D ne işim var benim evlilik programında desemde onu o huyundan vazgeçiremedim. :)) Tamam bende evlenmek istiyorum ama öyle programla filan olucak şey değil gibi geliyor bana. Gerçi karşımada çıkmıyor, acilen birini bulmam lazım :D en azından babannemin istekleri biter.

0|0
    0|0
  • katılırım gelen herkesi geri çevirirm esra erolu kapar giderim

0|0
    0|0
  • izdiham yasanmasindan korktugum icin dusunmuyorum katilmayi...

2|1
    0|0
  • Hiç Sanmıyorum Ama şöyle olabilir o sıra denk gelirsinde işte bu kadın Dersinya o zaman belki olabilir :) :)

0|0
    0|0
  • Mezat diye tabir ediyorum.! İnsan mezatı,al hangisini gözün keserse,anlaşırız..! Saçma bir şey.

Ordan evlenin kaçı sağlıklı evleniyor merak ediyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • Yok düşünmüyorum programın reytingi için kendimi kullandırtmaya niyetim yok =))

0|0
    0|0
  • realde bulamadığını evlilik programında yok elektrik aldım bu olsun yok voltajım buna çok büyük oldu diyen beyinler gelmiş orda karı koca adayı oluyor :D:D REZİLLİK

0|0
    0|0
  • hiç katılmam diyen insanlar bile katılıyor yani yarın birgün kendimi o koltukta görürsem şaşırmam :))

0|0
    0|0
  • Katıldım zaten 3<

1|0
    0|0
  • ömür boyu evlenmesem gene katılmam o ne abi :)

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum

0|0
    0|0
  • o kadar düşmedim, kendi eş adayımı kendim bulabilecek kapasitedeyim.

0|0
    0|0
  • evet taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Katılmam, katılanada psikiyatri tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • katıldım ben ama talip çıkmadı :(

0|0
    0|0
  • yok hiç bir şey olsun diye istemem ben katılmak

0|0
    0|0
  • hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • yok düşünmem ama ileride ne olacağıda belli olmaz...

0|0
    0|0
  • Oraya çıkan kadınların hepsi para için çıkıyor boş wersene sen .

0|0
    0|0
  • dusunmeyiz...ve allah dusurmesin.

0|0
    0|0
  • ben eşimden ayrıldım hayattada öyle bişey düşünmedim düşünmemde

0|0
    0|0
  • tek başıma kalırım ama yinede çıkmam oraya..

0|0
    0|0
  • ben katıldım :)) esraya talip oldum :)))

0|0
    0|0
  • katiyyen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Senin nyetin var mı yoksa :))

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • ya çok yaşlı muhtaç inanlar da var onlar mecbur katılıyor ama kadınlar ne yaşta olursa olsun paraya önem veriyorlar. erkekler daha evlenme amacnda

0|0
    0|0
  • yok ya öyle şeyler bana göre değil evimde oturur kısmetimi beklerim

geçen esra erolun programına denk geldimm birçok kişi beni tarif ediyyyiiii ama cık çıkmıycam programa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katilmam

0|0
    0|0
  • Evlilik programina dusecek kadar kendimi aciz hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Assssslaaaaaaaaa :))))

0|0
    0|0
  • yok ya soytarı degılım

0|0
    0|0
  • katılmamm

0|0
    0|0
  • Öyle bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • Allah o duruma dusurmesin ya :D.

0|0
    0|0
  • Katılmam.

0|0
    0|0
  • saçma programlar

0|0
    0|0
    • bana da sacma geliyo..ilerde katılırım diye korkuyorum:/

• yok yok katılmazsın zaten anlamıyorum dışarda yığınla insan varken niye oraya gidip bi kaç kişiyle sınırlıyolar kendilerini

• ben de bilmiorum ya.heralde sec beğen al olayı...dışarda yapsalar yanlış anlaşılırlar ondan korkuolar heralde.son careyi o programlarda buluolar olsa gerek..kötü bi durum.umarım o duruma düşmem:/

• katılmam. evlenmek gibi bi niyetim yok zaten. yaşım ilerlese bile giderim olur hem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...