Bilmiyorum bileceğim :)))

Üniversitede ilk gün hakkında bilgi ..? Zil çalmıyormuş hoca gelince ayağı filan kalkılmıyormuş gibi gibi

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• zil çalan yerler de var,içeriye gelince ayağa kalkılan kalkılmasını isteyen hoca da var ama lisedeki gibi hoca ile öğrenci arasındaki o sıcak bağlar yok herşey resmi,çoğu hoca seni adam yerşne koyup konuşturmuyor bile,herhangi bir ortamda hakkını araman da pek mümkün değil özellikle not konusunda sakın hiçbir hocayla problem yaşama hep alttan al gitsin

0|0
    0|0
    • Zil calan bir uni soylesene bana bende ogrenmek istedimşu angercekten. Ustelik liseden daha iyi ve hocalar genelde seni tanir. He koymayanlar toptan sinifi koymuyir adam yerine. Yaz okuku icin seni birakirlar basarisiz ogrencileri gozleyip :)

• bildiğin çiftlik kim kime dum duma rahat olun askere gitmiyosunuz

0|0
    0|0
  • her dersine gireni hoca sanma keklerler en ön sıralara oturma inek derler çok soru sorma köylü derler durumu çaktırma

0|0
    0|0
  • evet canın sıkılır ben çıkıyorum dersin gidersin... hocalarla birebir diyaloğun olmaz kafana göresin yani :)

0|0
    0|0
  • öğrenme kızım incelikleri git anı yaşa. şaşır biraz.

1|0
    0|0
  • Ne zili ne ayaga kalkması ya:)

0|0
    0|0
  • haha :D bugünek kadar gördüğün tam tersi öyle söyliyim sana :D

0|0
    0|0
  • Yok kız ne zili ne ayağa lkalkması

0|0
    0|0
  • bi b*k oldugu yok tanısma faslı falan gecıyo oyle yabancısın mıllete bıde

0|0
    0|0
  • Sende unıversıteye gectıgıne göre bakkalın çırağına verebılırım

0|0
    0|0
  • İlk istiklal marşı sonra sınıflara yerleşme ardından hoca gelir ayağa kalkınılır sonra defter kaplama kitap ıvır zıvır .:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Blok ders yapan hocalara cok kılım sende olursun

0|0
    0|0
    • bir çok fakültede var mesela Erzurum Atatürk Üniv. de yaz okuluna bırakmanın tek amacı da para almaktır,ne kadar çok öğrenci o kadar çok para demek,hiçbir hoca da seni tanımaz belk danışmanlar olabilir onların da zaten işi o adı üstünde danışman

Yükleniyor...