Galli bale neden o kadar pahali ronaldodan iyimi ?

Arkadaslar sizce ronaldomu yoksa bale mi? hangisi daha yetenekli ve neden bu kadar pahali bir oyuncu bale?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• real madrid abartmayı sever. böylece reklam yapar.

tabiki de bu oyuncunun ederi daha düşük. ama dediğim gibi sonuçta real madrid alıyor. az para verse yakışmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• CR7 iyi ama ekonomik dengeler yerinde durmuyor :( acaba kendisini bu sene almaya kalksalar kaç para öderlerdi onu da düşünmek gerek :)

0|0
    0|0
  • Bence ikiside fena ikili olacak.

0|0
    0|0
  • İnterle olan maçlarda süpermiş

Ama bende şaşırdım Ronaldodan fazla para veriyorlar ki CR7 buna itiraz etmedi bir şeyler var bunda :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ronaldodan iyi değil,fiyat abartılı

0|0
    0|0
  • Bale çok iyi bir oyuncu ama Real Madrid çok fena kazık yedi bu oyuncudan, karşılığını kat kat alır ama Bale bu kadar para etmez. Ronaldo ile aynı seviyede olması Bale'nin daha çok ekmek yemesi lazım.

0|0
    0|0
  • iyi olmasından değilde madridin ona ihtiyaçı vardı o yüzden o kadar para etti

0|0
    0|0
  • Gareth Bale olmasın

1|0
    0|2
  • Hep R.Madrid, Chelsea, Man. Utd, B.Münih v.b takımların b*k yemesi bunlar illa alcam diye ederinin 2 3 katını hatta daha fazlasını veriyolar ortalığın içine ediyolar.

0|0
    0|0
  • real madrıdın bale gıbı bır oyuncuya ıhtıyacı vardı ayrıca adam genç daha 24 yasında geçen sene premıer lıgın en ıyı oyuncuus secıldı realde parada var alırlar yanı onlar ıcın sorun degıl :)

0|0
    0|0
  • Ben Bale transferinin çok abartıldığını düşünüyorum iyi oyuncu ona sözüm yok ama o parayı hak ettiğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kaliteli adam ama 100 milyonluk da değil

0|0
    0|0
  • Para biraz abartı ama Bale Tıpkı Ronaldo'nun Sol ayağı gibi..

0|0
    0|0
  • real madrid abartmayı sever.

0|0
    0|0
  • Manchester'daki Ronaldo ve Tottenham'daki Bale'i kıyaslarsak; Manchester'lı Ronaldo 2'ye katlar.

0|0
    0|0
  • Bale bence stil olarak Ronaldoya çok benziyor ama Ronaldo'nun sol ayağını kullanan versiyonu diyebiliriz :)

0|0
    0|0
  • ben anlamadım adamın attığı 3-4 gol var uefada filan neresi 100 m tamamen kazık ve saçmalık ::D

0|0
    0|0
Yükleniyor...