Teknolojinin sanata yararı mı var? yoksa zararı mı?

Gelişen teknolojinin sanata yararları ve zararlarını tartışalım derim.Örneğin 3D Printerlar heykelciliği bitirir mi gibisinden..yada ilgilendiğiniz bir sanat dalıyla da ilgili görüşünüzü söyleyebilirsiniz

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• bana göre geliştirir. ikisi de birbirini tamamlayarak ilerler bence çünkü zaman ilerledikçe çok şey değişiyor sanatta bunların içinde haliyle. bazı sanat dalları etkisini yitirebilir ama bambaşka sanat dalları da ortaya çıkıyor . örneğin teknolojinin müziğe katkılarını düşününsene çok farklı tarzlar ortaya çıktı . resimde de aynı şekilde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanatına göre değişir. Bir sanat ölürken, diğeri yeniden doğabiliyor. Misal, matbaa gelişince hattatlık öldü. E-kitaplar çıkınca da "gerçek" kitaplar pek tercih edilmez oldu. Kameraların çekim kalitesi arttıkça çekilen filmler arttı. Haliyle tiyatro da öldü. Bunlar olumsuz yanları tabi. Olumlu yanları da malum. Çekilen filmlerde, fotoğraflarda kısacası günlük hayatımızda etkisini hissettiriyor.

0|1
    0|0
  • Teknoloji çok güzel birşey ama bence herşeye zararı var

0|1
    0|0
  • sanatı nasıl tanımladığına bağlı . karşıdakine anlatabilip zevk verebildiğin herşey sanattır.

0|1
    0|0
    • nasıl tanımlamak istediğimi sen anlıyosun.Karşındakine anlatabilip zevk verdiğin birşeyi teknolojiyle desteklersen nolur ? diye sorayım ozaman

• Teknolojiyi destekliyosun yani.Teşekkürler.Tek istediğim cevap senden geldi

• Bunu neden merak ediyosun mk

0|0
    0|1
  • onu bilmiyorum ama sen cok yakisiklisin

0|0
    0|0
  • sanat için camın karşısında soyunuyorum.bir nevi teknoloji

0|0
    1|1
  • YARARI VAR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet sanata yararı var.

Fl studio , Cubase , Ableton , Audition , Mixcraft bu programlar sayesinde müzik gelişiyor

Photoshop , photoscape bunlarlada resme ilgi artıyor

Paint bu programlada fotoğrafın köşesine " ben seni sevdimde öldüm gülüm " yazarak kendilerini cool sanıyorlar

Teknoloji faydalı !

0|0
    0|0
Yükleniyor...