Evrim Teorisi ile ilgili kitap önerisi

Merhaba;

Evrim teorisi ile ilgili bir kitap önerisi olan var mı acaba? Direkt olarak 'Türlerin Kökeni'ni okusam anlayabilir miyim? Bu konuda Richard Dawkins'in çok iyi olduğunu biliyorum ancak hangi kitabıyla başlayacağımı bilemiyorum.Şimdiden teşekkürler..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sırasıyla;

Douglas Palmer, Peter Barrett - Evrim Atlası

Charles Darwin-Türlerin Kökeni

Eugenie C. Scott - Evrim mi Yaratılışçılık mı?

Richard Dawkins - Kör Saatçi

Richard Dawkins - Yeryüzündeki En Büyük Gösteri

Ek kitap olarak Richard Dawkins - Gen Bencildir

Bunları okursan evrimi hem dine inanan birileri nasıl değerlendirmiş, hem dine inanmayan birileri nasıl değerlendirmiş görürsün. Diğer kitaplardan da farklı bilgiler edinebilirsin.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• atropates arkadaşa sor o bu konuda uzman :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sayfada iyi bir bak.

link

0|1
    0|0
  • arkadaşım bir çok yayın var bilgi edinebilicegin ama mevzuda sıfırsan en baştan başla türlerin kökenini oku çünkü sadece teoriye ait bilgiler değil idolojik bilgilerde mevcut o kitapta.

0|2
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler. 1 yıl kadar biyoloji okuyup bıraktım, müzik daha ağır bastı müzik öğretmenliği okuyorum şimdi. O nedenle Evrim dersini gör(e)medim ama çok da yabancı değilim terimlere anlayacağın.

• ÇMB-Evrim Kuramı ve Mekanizmaları Darwin Ne Yaptı?-Öner Ünalan

0|0
    0|0
  • harun yahya kitapları/sitelerinden öğren :)

0|0
    0|0
  • sene olmuş 2013 hala evrim teorisi diyorlar ya:D

0|1
    0|3
    • Mantığı kuramadım?

• bilimin içinde olduğum için evrimle ilgili kitap okuma ihtiyacı bile duymadım mantığıma sığmayan birşey koaservat hücre teorisiyle ilgili baktım o da aynı hiç bir mantığı yok olasılıklar hesaplanamıyor bile ayrıca bu konuda miller dahi deney sırasında yaptığı ekstra(!) şeyleri itiraf etmiş durumda. evrime kanıt diye çıkarılan arkeolojik kalıntıların sahte oldukları da ortaya çıktı çıkıyor da:) okunması gereken daha önemli kitaplarım var :)

• sene olmuş 2013 hala 4 kadın alabilirsin diyen dine inanan var sen ne diyorsun

Yükleniyor...