Universiteye basladiginizda universiteniz size ufak bir jest hosgeldiniz hediyesi vermis miydi?

link Ben 2 sene oncehediye falan gormedim ama bu seneye universiteye baslaayan birkac arkadasa bu jest yapilmis. Valla kiskandim ve bozuldum. ^ ^

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• o sıralar bir binada iki fakülteydik .. kantindeki kız öğrenciler çay ısmarlamıştı. bu sayılıyor mu :)

2|0
    0|0
    • Vay vay muhallebiciyede gitmediniz mi? :)))

• şampuansa eğer rezillik :):)

• Kesinlikle, okula temizlenip gelin der gibi. :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• yarın kayıt yaptırcam :) ama şunu söyliyim beni gördüklerinde benden daha hediye isterler öyle bir tipim var benim.

0|0
    0|0
  • ne jest ama :D

0|0
    0|0
  • Sevenleri çokmuş.

0|0
    0|0
  • vermişlerdi çanta falan bir şeyler

0|0
    0|0
    • Istemem yan cebime der gibisin. :)))

• hiç biri kullanılacak kalitede değildi çünkü :D

• Yok malesef

0|0
    0|0
  • ohooo ben 3 yıl oldu gireli ilk yılımda dahil her yıl gelirsen gel gelmezen biiippp diyolar ya da ima ediyolar :D

0|0
    0|0
  • Biz zamanında, "neden geldin?" der gibi bakıyorlardı ne jesti. Lakin askere gittiğimde, acemi birliğinde jest olsun diye hoşgeldin çikolatası vermişlerdi. Hoş acısı fena çıktıya neyse. (:

0|0
    0|0
  • Sırt çantası vermişti kullamam diye arkadaşlarla içine girmeye çalıştıydıkda yırtmıştık buda böyle bir anım.

0|0
    0|0
  • Bardak ve bir iki uyduruk şey vermişlerdi :) Tabi biz ödemeyi yaptıktan sonra

0|0
    0|0
  • Postayla bir öğrenci el kitabı, fakülte tanıtım kılavuzu, şehir haritası ve bir de rektörün hoşgeldiniz yazısıyla süslenmiş bir kağıt parçasını falan göndermişlerdi püfff.

0|0
    0|0
  • 8 GB Flash Bellek Laptop çantası ve bardak vermişti

0|0
    0|0
  • Üniversiteye başladığımın 4.gününde birine aşık olmuştum. Hediye olarak sayılırsa evet vermişti...

0|0
    0|0
  • demek bu sene başlamışlar

0|0
    0|0
  • İki kalem bir klasör ittirdilerdi bana..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizimkiler hala geldiğimize pişman ediyor bizi ne hediyesi :(

0|0
    0|0
  • Laptop veriyordu ama en güzeli yurt odasma çikolata paketi bırakmalarıydı :)

0|0
    0|0
  • Bir şey yazacaktım da neyse.

0|0
    0|0
  • Aylık cıkan dergiler dısında bir jest yok gormedim.

0|0
    0|0
    • Onlarida zorla veriyorlar. Ajsjsks

• Yani zaten dergiyi fak. öğrencileri hazırlıyorda :)

Yükleniyor...