Okuduğunuz kitapları ne yaparsınız?

ben parka ya da dısrda bır yere bırakıyorum okumak ısteyen alıp okur dıye

0|0
26|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• zaten asla para vermeden kitap almam. tek cimri olduğum konu kitaplarımdır. odamda büyük kütüphanede öyle bölümlendirilmiş duruyor. çocuklarıma kalır belki günün birinde. koruyoruz bakalım :))

1|0
    0|0
  • Hiçbir kitabımı atmam, kitaplığıma koyarım..

2|0
    0|0
  • Ben bulunduğum yerdeki ilçe ya da il kütüphanelerine bağışlıyorum. Geçen sene kaymakamlıktan ödül almıştım. :) İşte bugüne kadar tahminen 750 kitap olmuştur. Eee tabii ki hepsini okumadım. Annemin,abimin, babamın daha önce okuduğu kitapları da verdim.

1|0
    0|0
  • Saklarım.

1|0
    0|0
  • açıkcası bırıktırıpte kıyamadıklarım çok,sanki evladını camı avlusuna bırakmak gıbı gelıyor bunları bırılerıne vermek:S belkı zamanla okurum dıye saklayalım en ıyısı,bazen acıp bakmak lazım ne kadar okumuş olsanızda

1|0
    0|0
  • Salarım kendı hallerine ,istedikleri sayfadan sararabilirler dsada

1|0
    0|0
  • Geçen seneye kadar okuduğum yaklaşık 700+ üzerindeki kitabı hep hediye etmişimdir, bitirme akabinde...

Geçen sene kendime kitaplık aldım ve benim bestseller olarak gördüklerimi kitaplığıma, dışındakileri yine hediye etmeye devam ediyorum.

1|0
    0|0
  • Saklarım evde.

1|0
    0|0
  • bana virin laa :D

2|0
    0|0
  • arsivlerim seviyorum. Senin yaptıgında garipmiş tabi :D

2|0
    0|0
  • okudugum kitaplari yakarimmm ulannn

1|0
    0|0
  • Kitaplığıma koyarım.İsteyen alır okur..5 yıldız...

1|0
    0|0
  • Çok özel bir köşeye koyar saklarım. Düşüncem ömrümün sonuna kadar bende kalcaklar :D Ev halkı 'olm satsana para kazanırsın' diyolar ama ben satamıyorum ya ne biliyim içim elvermiyo bir sürü level dergisi kitaplaaar falan :D

1|0
    0|0
  • Beğendiysem arkadaşlarımada okuturum.. Beğenmediysem kitaplıkta kalır öyle.. Ama senin yaptığın şey çok güzelmiş bende öyle yapıcam :)

1|0
    0|0
  • evde duruyor zaten fazla çevrem yok arkdaslım kitaplar bu devirde okuyan lar o kdar azki ama çok önemlı birşey

1|0
    0|0
  • okuduğum onca kitabın neredeyse hiç birisi kalmadı ne yazıkki hepsi ama hepsi birilerinde malesef

1|0
    0|0
  • Gazeteleri park'a okumak isteyenler için bıraktığım oldu.

2|0
    0|0
  • tuvalet kağıdı olarak kullanıyorum.biraz mürekkep lekesi kalsa da gayet iyi temizliyor, yeni gibi oluyor :/

0|0
    0|0
  • kişisel kütüphanemde ki yerini alır :D

2|0
    0|0
  • süpersin...ben saklıyorum kütüphane kıyamıyorum daha doğrusu ama cidden takdir ettim

1|0
    0|0
  • Su kaynatırım soba yakarım vs. :D

1|0
    0|0
  • Saklıyorum, ilerde çocuğuma okutucam.

1|0
    0|0
  • ben duvara asarım (:

1|0
    0|0
  • evde duruyor.

1|0
    0|0
  • birilerine anlatırım, gerçekten okumak isteyip gözleri çakmak çakmak olan olursa ona veririm :D

1|0
    0|0
  • üniversitenin kitap bankası var oraya atıyorum onlar halkımıza dağıtıyor :)

1|0
    0|0
  • Kitap arkadaşlarım var sürekli onlarla dönüşümlü okuyoruz... Dışarı bıraktığın kitaplar kağıt toplayıcılar tarafından alınıp geri dönüşümle tuvalet kağıdı oluyodur :) Pek mantıklı bir yöntem değil. Köy okullarına gönderebilirsin.

0|0
    0|0
  • kitabı sadece kitapçılarda okurum:P geri yerine koyuyorum:))

1|0
    0|0
    • arka sayfasını falan mı okuyorsun :))

• ben genelde okumam evet (:

• kimse okumuyor, ben kitapçıları dolaşmayı severim ama kitap okumam:D dolaşırkende yeni çıkan kitapların önsözlerine konusuna bir bakarım:)

• Ben tekrar okuyorum, o yüzden bırakmam.

0|0
    0|0
    • ben tekrar okumam okuyamam

• Valla dan brown başta olmak üzere böyle sürükleyici kitapları bir hafta sonunda okuyorum ben. Tekrar okuyunca da yeni birşeyler fark ediyorsun. Tavsiye ederim.

• ben hediye ediyorum çünkü kütüphanem çok dar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 26

• ben tutarım.kolesksiyoncuyum

1|0
    0|0
  • Kütüphanemde ona ayırdığım yere koyarım,canım istediğinde bir kez daha okumak için.

Bir de arkadaşlarıma ödünç veriyorum,bir nevi o da sokağa bırakmak geri gelmiyorlar çünkü.

1|0
    0|0
  • Evlatlarım gibi kitaplarım ya. Bi yere bırakamam hepsi evimde durur :D

1|0
    0|0
  • Ben kimseye vermeye kıyamıyorum =(

1|0
    0|0
  • Kitaplarım çok değerlidir, ev halkı bile dokunmaz korkusundan, gider yenisini alır kendine. Ben ders çalışır gibi okurum çünkü onları, her yeri not ve postit dolu olur, özelimdir yani.

1|0
    0|0
  • arkadaşımada okuması için veririm dönüyor kitaplar hep

1|0
    0|0
  • kitapçıdan değişim yaparım

1|0
    0|0
  • Kitaplığıma geri koyarım.

2|0
    0|0
  • Biriktiriyorum koyacak yer bulamadım henüüz...

1|0
    0|0
  • arkadaşlarıma veriyorum

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla değiş tokuş yaparız okuduklarımı pek elimde bulundurmuyorum başkalarına da yardımı olsun

1|0
    0|0
  • Biriktiriyorum, hepsi benim bebeklerim :D Ama isteyen arkadaşlarıma ödünç veririm.

1|0
    0|0
  • okudugum kıtapları asla atmam kutuphanemde durur onlar benım herseyım :D

1|0
    0|0
  • Veremem bırakamam bası bos evladım gibi seviyorum. Cok sevmediklerini takas yaparım :)

1|0
    0|0
    • kahraman tazeoglu bambaşka bende onu yatağımın kenarında saklıyorum kıyamadıklarım var aslında:d

• Aralarında best seller varsa bana vererek degerlendirebilirsin ve temız kullanmış isen :D :D

• o kadar temız okurum kı kımse anlamaz okunmuş mu yenı mı :D

• arkadaşlarıma veriyorum

1|0
    0|0
  • parka bırakcana bana verseneee

1|0
    0|0
  • :DDDD okulun kütüphanesine bağışlarım anca

1|0
    0|0
  • Saklarım bazılarını da bağışlıyoruz köylerdeki çocuklara

1|0
    0|0
  • Kimseye veemeye kıyamıyorum. Biriktiriyorum şu sıralar büyük bir kitaplık yaptırmayı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Millete dğıtırım D: :D :D

1|0
    0|0
  • kitaplıklarıma koyuyorum

1|0
    0|0
  • Evde duruyorlar.

1|0
    0|0
  • bir çoğu zaten arkadaşlarda bir çoğuda evde. kütüphaneye versem iyi olacak sanırım.

1|0
    0|0
  • kitaplık oluşturuyorum

1|0
    0|0
  • çevremdekilere veriyorum:/

0|0
    0|0
  • saklıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...