Çocukluğunuzda en çok kullandığınız

Şeyler nelerdi? Mesela kız kaçıranlar vs çikletlerden çikolatalardan çeşit çeşit aklınızda kalanardan paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
İyi ki sormşum bu soruyu dakikalardr yüzümdeki aptal gülümsemeyi alamıyorum. Hepinize çok teekkür ederim:)

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hafta sonları Barış Manço ile 7den 70 e izlemeyi özledim..

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• bisiklet

1|0
    0|0
  • trt de susam sokağı vardı

1|0
    0|0
  • Küçükken çok haylazdım ben gibi 1-2 kafa dengi arkadaşla şu askerlerin kullandığı işaret sislerinden yapar tüm mahalleyi kırmızı dumana bulardık. Hatırlıyorum birinci kattaki birinin evine bundan atmıştıkta evin babası don-atlet zor atmıştı dışarı kendini :D

Bide ilerdeki evlere ayna tutardım. Zahmet edip gelemezlerdide birisi çok kızmıştı eve kadar geldiydi ondan sonra baktım iş ciddi yapmadım daha. Nasıl bir işsizsim halen kız yurtlarına yeşil lazer tutuyorum tüm yurttaki kızlar pencerelere doluşuyor.

0|0
    0|0
  • oyuncak ayi, su topu, ziplamali dondergec, kuru siki tabanca,

1|0
    0|0
  • Renk renk bilyeler,turbo ve sulugöz sakızları,adını şu an hatırlamıyorum kakaolu çeşitli hayvan şekillerinde kraker vardı,capri sun hala var ama nerde o eski tat :)Mis markasının pudinglerine bayılırdım sütlü muzlu çilekli karıştırıp beraber yerdim.Bisiklet ama bmx.Richie rich,müfettiş gadget,maske,redkit,jetgiller,taş devri gibi çizgi filmler pazar günleri bizimkiler dizisi olurdu :D

0|0
    0|0
    • oys çok özlemişim ya bir kaçını yapayım ben bunların teşekkür ederim :D

• Daha var :) ateride mario oynamak kasetleri takas ederdik,çok değil 9 10 sene önce mp3 cd'si doldurturduk film kiralardık alırdık 145 ile internete girerdik telefon hattından bağlanırken garip sesler çıkardı fax modemden nokia telefonlarda yılan oynayıp karşılaştırırdık kimin puanı daha yüksek diye.Kumandalı olmayan televizyonda babam kanalı değiştirin derdi gidip basardık orada kapak vardı kırmızı bir aparatla kanal ayarlardık iki tuşa aynı anda basınca farklı kanal çıkardı :D

• Agyy ya eler neler

• GTA kartları ve Pokemon tasoları =D

1|0
    0|0
  • biz de topaç müsakabaları meşhurdu beyblade furyası vardı bir de. bir heyecan çevirirdik topacı :)

0|0
    0|0
    • İpli topaçlardan çeviriyordum bende

• baya dayanıklıydı ama. biz de değişik bir oyun vardı tokuşturma. topaçları atarsın. en önce hangi topaç durursa o ebeydi. topaca herkse vurmaya çalışır. dairenin dışına atan kişi oyunu kazanır. acımasız bir oyundu :)

• Çok eğlenceli yaa

• Valla benim çocukluğumdan hatırladığım hep abimden yediğim dayaklar.

0|0
    0|0
  • eski tüf tüfçülerden kim kaldı

0|0
    0|0
  • titpitip sekerli sakız, ip makaralarından araba, çelik çomak ve komşulardan çaldığım çamaşır telleri... say say tükenmez :)

0|0
    0|0
  • Kagıtlar kalemler.. Birde bir dizi oyuncak.. Heleki kız oyuncakların eregini kaldırmak böyle çevirip popusuna bakmak falan manyak erkek his ettirirdi beni.. :D

0|0
    0|0
    • Hahaha aynen o erkeklerde çok vardı

• Benim bir arkadaşım vardı hande diye onun vardı işte barbileri falan soyuyordu bunlar almanyadaymış işte ceze gelmiş herkes cıplak dolancak sokakta buda ondan cıplak derdi kenle seviştirirdi falan o kız şimdi baya kötü yerlerde.. Çocukken neysen o oluyorsun cidden :) Cinsellige düşkün biri ama kötü degil hatta tanıdıgım en iyi insanlardan biri ve ne bilim bir ayrı güzel yaa onla konuşmak geçmişten geliyorya bagımız çok güleriz falan :D O geldi aklıma mesaj atıyım bir saol bide gülümsetti sorun

• Rica ederm ben de ne demek

• torpıl gozyası sakızı boncuk tabanca su futbolcu olan kartlar ve pokemon tasolar :D

0|0
    0|0
  • tasolar vardı bizim zamanımızda yuvarlakımsı türlerde...

bı de yumıyumla sulugoz sakız (*.*)

0|0
    0|0
  • Leblebi tozu püskürtürdük :))

0|0
    0|0
  • Mahalle maçi unutulurmuu :)

0|0
    0|0
  • Sanırım sürekli mahalle maçları...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• teyzemin yağlı reçelli ekmekleri

kardeşimin sabahın köründe başıma dikilip bıdı bıdı yapmaları

Ananemi kızdırmalarımız(karşısında gülen biz)

tombi fıstıklı tek aklımda kalan bunlar..

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • leblebi tozu ile içinden çıkan fırıldak vardı..ellerimiz arasında oğuşturup havaya fırlatırdık hani:)

1|0
    0|0
  • Barbiler . Yemek seti bile vardı çatal bıçakları sabah başlardım yatana kadar oynardım . Bi de tasolar :):)

1|0
    0|0
  • Cipslerden çıkan tasolarım, gazoz kapaklarından yaptığımız tasolarımız :) , leblebi tozu bayılırıdım halada bayılırım..

0|0
    0|0
  • Bir ara bir jole furyasi yardi komsularin yaptiklari tas tas jolelerin tarvmasini hala yasiyprum...

0|0
    0|0
  • Peçetelerle kendi dünyamı kurardım. Oyuncaklardan nefret ederdim. Senelerce peçetelerle oynadım

0|0
    0|0
  • Hüptiriklerr

0|0
    0|0
  • Bonibon'u hatırlıyorum:D

0|0
    0|0
  • Barbi bebeklerim

0|0
    0|0
  • bisikletim