Şiir okudum, sizce nasil olmuş ?

sizce nasil olmus ? link

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım burada yapılan eleştirilerden alınmıyorsundur Çünkü bu eleştiriler senin kendini geliştirmen amacıyla yapılıyor. Arkadaşım emeğine sağlık fakat sanırım şiir denemelerinin daha başındasın zamanla daha iyi olacağın kanaatindeyim. Dikkat ettiğim bir kaç konu var ;

1) duraksamalarını iyi ayarla

2) fondaki müziği biraz daha sakin yani klasik müziğe yakın tarzda bir müzik seçersen biraz daha iyi olur (sert bir fon kullanmışsın)

3) Ağzını fazla yayma yani sözcükleri uzatma. Harfin ağınzdan çıkış tonuna dikkat et ve bir hari uzatma yani e yi eeee deme

İleri ki denemelrini paylaşmanı bekliyorum ve zaman içerisinde bu denemelerin daha da iyiye gideceğinden emin olmanı isteyerek başarılar diliyorum. Yolun açık olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• vurgularda hafif sıkıntılar olsa da güzel genel anlamda. sesinizin ön planda olması için müzik hafif kısık olsa daha iyiydi. bazen duyguyu vermek için ani ses yükseltmeleri yaparken seste hafif kaymalar olmuş. baz- tiz çatışması denir. onun dışında iyidir yan. tebrik ederim :)

0|0
    0|0
  • ohooo bune olm ya kulak kalmadı :D

0|0
    0|0
  • pfff. link

0|1
    0|0
  • bi emek var

0|0
    0|1
  • Ağlıyorum. :/

0|0
    0|0
  • emeğine sağlık ama şiirin duygusunu verememişsin hani navigasyondaki kadın kelimeleri söylerken her harfi söylüyor ya ona benzemiş biraz... "çıt bile çıkarmayacağım" diyosun ya hani onu çıkarmıycam diye söylesen daha iyi olurdu sanki

0|0
    0|0
  • Ses tonun güzel ama tonlamalarda acele etmişsin, Nefes alışverişlerini cümle ortasında yapma bida, yinede deneme için fena değil okumaya devam ederek geliştirebilirsin

link sesi takip et

0|0
    0|0
  • Bidaha Okumazsan 5 Yıldız Veririm

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • Ses kartım olmadığı için dinleyemedim maalesef :(

0|0
    0|0
  • Şiir olmamışta Mahalle arasında ''Hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi. Halı, kilim, paspas, yolluk kenarına, halıfleks kenarına itinayla overlok yapılır, 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir'' diye seslendirme yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bahara benzetirdim dimi sağ yanakta gamzeni

Söğütlüden yukarı çıkıp hatırlarken hep seni

İnanki ağır geliyor bu aşkın kanseri

Ağlamaktan gözüm şiş ve odam şuan kan seli

bunasıl?

0|0
    0|0
  • Bence bir daha şiir okuma sen, korku filmi efekti falan canlandır :D

0|0
    0|0
  • bence başlamadan bitirmelisin :/

teselli etmekte lazım ama çok çalışmalısın..

0|1
    0|0
    • Yok kanka. :D

Kanka öyle oldu gibi ama o arada bu kadar kötü ses olamaz diye ağlıyordm. :D

• Adamsın kanka ama bir sorum var. :D bu yıldızlar kime kayıyor.qwjeqwpoekğpqwe :D

• Kaysın ak. :D

• yaş kaç abisi 13 felan mı.. :)

0|0
    0|0
  • İdare eder ama sen baska işlere yönel bence :D

0|0
    0|0
  • Emeğe saygı ama daha kaliteli olabilirmiş.

0|0
    0|0
  • dalga geçmeyin yav.olmamışsa olmamış.

kız uğraşmış işte.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • Olmamış bu alın bunu burdan.. İlk yorumumu kaldırmışlar yala..

0|0
    0|0
  • yaşın kaç :)

0|0
    0|0
  • Bir murat ince değil.

0|0
    0|0
  • 5 saniye sonra kapattım...

0|0
    0|0
    • niye