Hangisi daha zeki? Kadınlar mı?Erkekler mi?

Şimdi herkes kendi cinsine mi zeki diyecek?Benim bir fikrim var aslında...

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar bizden daha zeki değil onlar bizden daha kurnaz daha üç kağıtçı daha iyi yalan söyleyebiliyolar herşeyleri kafalarında planlayıp ona göre yalan söylüyolar ve sen onu yakalamak istediğinde anında senaryodaki yazdığını söylüyo sana erkeklerin onlara olan güvenini kullanıp erkekleri kandırıyorlar daha sonra biz daha zekiyiz diyorlar halbuki erkek sana inanıyosa ya bir beklentisi vardır ya da ihtiyacı ama bunu anlamıycak kadar zeka fakiriler böyle olmalarıda aşırı duygusal olmalarından kaynaklanıyor erkek öyle değil erkek mantıkla akıllaa hareket ederken kadın kalbiyle hareket etmeyi tercih ediyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hercinsin cok zekisi cok aptali vardir. ama ortalamaya vurdugunda erkekler daha zeki cikacaktir. (erkeklere 1 puan) ama zekaya ek bide akil/mantik kavrami var. bunun yaninda bide olgunluk var. (2 point goes too women) . toplamda kafayi kullanmada kadinlar 2-1 onde bence :)

0|0
    0|0
  • İki cinsi genelleyerek karsilastirmak dogru degil bence, kadinlarin bastirildigini dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl bir bastırılma?

• Sesim guzeldir bir donem san dersi aldim su aralar ilgilenemesem de profesyonel olarak soyluyorum turkce ve yunanca, sen?

• Ben bir dönem bağlama ile ilgilendim.Sesim içinde fena değil derler..Tarzlar farklıymış ama müzik ruhu besler.

• soru mükemmel 5 yıldız:d

0|0
    0|0
  • Her iki cinste de zeka kırıntısı olmayanlar olduğu gibi zeka patlaması yaşayanlar da var. Genellenmez.

0|0
    0|0
  • eşıtız :)eşit

0|0
    0|0
  • Erkekler.

0|0
    0|0
  • travestiler daha zeki oluyormuş

0|0
    0|0
  • ikiside insan ikisinin b eynide eşit böyle ayırmak çok saçma çalışan kendini geliştiren daha zeki bunun kızı erkeği yok

0|0
    0|0
  • bence erkeler daha zeki

0|1
    0|0
  • Erkekler bence

0|1
    0|0

• Erkekler .

0|1
    0|1
  • Zeki insan var, zeki olmayan insan var.Cinsiyetle bir alakası yok bence.

0|0
    0|0
  • erkekler daha zeki kadınlar daha çalışkan...

0|0
    0|0
  • bence sarışınlar zeki..!( kız-erkek)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkekler beynin sağ yarım küresini ağırlıklı kullanır bu yarım kürede analiz sentez gibi önemli bölgeler bulunur bu yüzden erkekler daha akıllıdır kadınlar sol yarım küreyi ağırlıklı olarak kullanır bu yarım küredede iletişim ve konuşma merkezleri bulunur bu yüzden kadınların çenesi sağlamdır ve iyi dırdır yaparlar aynı zamandada o güzel ve tatlı dilleriyle bir erkeğe istediğini rahatça yaptırtabilir.

0|1
    0|0
  • İnsanına göre değişiyor.

Tahtaya bakmadan satranç oynayan bir kadın var. Televizyonda gördüm, hamleleri telefondan söylüyor, karşısındaki satranç şampiyonu erkeği mat ediyor.

0|1
    0|0
  • Kadınlardan kezibanlar eerkeklerden osmannlar zekidir :D

0|1
    0|0
  • Hayvanlar

0|0
    0|0
  • belki ikiside eşit ama genelde kadın duygularıyla hareket ediyor erkek mantığıyla

0|1
    0|0
  • Hocam, kadınlar zekalarıyla bize takla attırırlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha zeki,erkekler daha akıllı.

Akıllı olmak başka zeki olmak başka.

0|0
    0|0
    • Evet bencede başka şeyler..Ama tam tersimi diye düşündüm bir an..

Erkekler zeki kadınlar akıllı...Zira kadın isterse bir biçimde amacına ulaşır..Bu akıllılıktan mı zekadan mı sence?

• Kişisine göre değişir aslında.Cinsiyete göre spesifik bir ayrım yapamaayız ama genelde ben böyle gördüm.Akıldan ziyade zekalarını iyi kullanıp akıl oyunları yapıyorlar.

• Kadınlar kadar zeki ve nankör insan yoktur sanırım...

1|0
    0|0
  • sence hangisi

0|0
    0|0
    • Bence erkekler bir tık daha zeki gibi..Ama kadınlar büyük farkla daha akıllı...

• Tabi olabilir.Sence hangisi?

• ben genellemem ancak bu özelliğin büyük kısmı eğitimden geliyor.kim kendini daha iyi geliştirmişse odur

• hayatımda gördüğüm en saçma sorulardan bir tanesi bu kardeşim malesef

0|0
    0|0
    • Sende cevap verme gizli küheylan..Bu bilimsel bir araştırma konusu deloğlan...

• Genellemiyorum sadece Ve bir yargıdada bulunmuyorum.Neresini anlamadın onu sorsan belki anlaşabiliriz...

• abicim zeka insanla alakalı birşey, cinsiyetle nasıl bağdaştırıyorsunuz anlamış değilim

Yükleniyor...