Saksafon-marul-top-buz-ıslak-kırmızı

Bu kelimelerden cümle kurabilirmisiniz? Araya sadece ek veya bağlaç koyarak verilen bu kelimelerle kuracağınız cümle sizin kişiliğinizi yansıtıyor, hadi bakalım kolay gelsin! saksafon-marul-top-buz-ıslak-kırmızı

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kırmızı saksafon çalan kız,buz gibi havadan soğuyan dudaklarını diliyle ıslattı ve masanın üzerindeki top yapılmış marullu sandaviçlerden iki tanesini alıp ağzına attı.

0|0
    0|0
  • Gecen gun salata yapmak icin marul yikiyordum kardesim kafama top.atti.onu kovalayim derken.yerde.eriyen buzdan islanmis zeminde kayip dustum bazim kanadi heryer kipkirmizi.oldu.babama seslendim ama saksafon caldigi i in duymadi beni

0|0
    0|0
  • saksafon gibi marul ıslak,kırmızı top buz gibiydi...

0|0
    0|0
  • Saksafoncu topun buzlu islak marulu kirmiziydi. ( ne dedim lan ben?)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geçen komşudan marul istedim tam da yıkıyormuş ıslak verdi tam yemeği bitirdim arkadaş geldi halı saha maçına gidicektik eline almış bir kırmızı top hadi gidelim dedi bende dedim dışarısı buz gibi soğudu bu hava gidilmez en iyisi stüdyoya gidelim ahmetde saksafon çalsın dedim. :D :D

0|0
    0|0
  • ıslak Saksafon kırmızı buz top marul en iyis bu

0|0
    0|0
  • Sahada top oynarken saksafon çalan adam üzerimize marul attı, yerlek ıslak ve buzluydu kaygan zeminde düşeyazdım, her yer kan kırmızı oldu.

1|0
    0|0
  • buz gibi ıslak kırmızı saksafonla topa vurup marulu vurmak.

0|0
    0|0
  • Marul,saksafon,buz ıslak; top kırmızıydı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...