Aşki bukadar kutsallaştiran ne?

Aşk deyince her türlü sevgi girer içine bence din ,aile,okul ,memleket , sevgili her seye girer aşk ama gunumuzde aşk sadece sevgili olarak algilanio kendi icimde soyluyorum neden böyle oluyo peki biz neden aşkı bukadar kutsallastrdik neden hep karşı cinse duyulan aşk şarkılar şiirler hep karşı cinse olan aşk için yazilio genelleme yapiyorum istatiskleri dahil etmiyorum

Güncellemeler:
Herkes mantkli seyler soylems tesekurler

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• aski bukdar kutsalastiran tabikide insan ama ask degildir asl kutsal olan o insanla yasdiklarindir ve bir seyler yanmiynca platonik denyor ona

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaratılan iki farklı cins var ondan dolayı olabilir ayrıca endüstri sektörü de para kazanmak adına bunu körükleyip maddeleştiriyorlar bide herşey gibi aşkı da g*tümüzden anlıyoruz birçok kişi aşk ile seksi karıştırıyor böyle birşey olabilirmi zamparalığın adı aşk oldu !

0|0
    0|0
  • Allah'a aşık olursa sevap verir. Okula aşık olursa diploma verir. Kariyerine aşık olursan para verir. Ama karşı cinsten bir insana aşık olusan ne verip ne alacağın hiç belli olmaz, riski çok yüksektir. Ve kendinden başka bir insanın seni mutlu etmeye çalışması çok kıymetlidir.

0|0
    0|0
  • sozluk anlamı oyle napalım

0|0
    0|0
  • Neden link

0|0
    0|0
  • ona gösterdiğin özen ilgi sevgi

0|0
    0|0
  • Aşk Bu Zamanda Sex Olarak Görülüyor O yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü Aşk en çok karşı cinsle yaşanıyor ve en çok o insanı etkiliyor Aşk iki kişi arasında olunca dünyan değişebilir aşık olduğun kişiyle bir hayat paylaşmayı düşünebilirsin hayatında beraber yolculuk edecek mutluluğunu hüznünü senle paylaşacak bütünleşecek bu diğerleri gibi değildir iki insanın arasındaki aşk öyle basit değildir derin ve tamamlayıcıdır bu yüzden ön plandadır

0|0
    0|0

• Yokluktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...