Black metal seven var mı?

Norveç, İsveç ve Finlandiya'nın soğuk havasını hissettirir bana black metal. Özellikle Finlandiya black metalini severim.

Güncellemeler:
Evet kimse sevmiyormuş adasdasdsasads

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Black ,trash, alternrock, rockn roll severim en nefret ettiğim tür okunuşla yazıyorum def metal. Baştan sona haykırış var ve bu haykırış şarkının ritmine göre gitmiyor düzensiz bir çığlık bunun nedeni ise şarkıyı yapanlar uyuşturucu alıp yapıyorlar o yüzden anormal.

Slipknot

Ac/dc

Linkin Park

Hollywood Undead

Blacksabbaht

Pantera

Nirvana

Liste uzar gider

0|2
    0|0
  • daha o levele gelmedim :D

0|1
    0|0
  • Yorumlar gerçekten güldürdü beni.Günümüz İskandinav ülkelerine bakarsak gaza gelebiliriz ama black metal demek Bathory demektir. Venom demektir. Malesef black metal pek anlaşılmıyor. Sevilmiyor. Nedeni de kullandıkları sahne gösterileri ağırlıklı olarak. Dinleyenlerde neden ve nasıl dinlediğini bilmiyorlar maalesef. Bu gösterilerden etkilenenler de var. Ama işin felsefesine inmek gerek." Neden Black Metal ? "sorusunun zihinlerde cevaplanması gerek...

0|0
    0|0
  • ben immortal ın şarkılarını beğeniyorum ayrıca dark funeraldan my funeralda çok gaz verici bir şarkıdır black metal açısından ama şuana kadar en sevdiğim black metal happy days-abigail sözsüz bir şarkıdır ama efsane

0|0
    0|0
Yükleniyor...