Hangi metal grubu daha iyi sizce ?

avenged sevenfold - slipknot .. bu iki grubuda büyük bir ihtimalle dinlemişsinizdir :D sizce hangisi daha iyi bir müzik kalitesine sahip ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Slipknot daha iyi bence. Ama ben kaç senedir Him'ciyim grubumu hiç bir şeye değişmem :) Slipknot ergen grubu falan değil, fanları onları çok harcıyor. Şimdi o kadar koyu fanı değilim ama çok severdim bir zamanlar şu an daha yumuşak takılıyorum Bon Jovi, Cinderella falan :)

0|1
    0|0
    • Yalnız Arch Enemy Slipknota da Avenged Sevenfolda da bin basar :) bu ikisine ergen grubu diyebilirsin ama ona diyemezsin..

• 80lerin havası hiç birinde yok zaten :) bende kaç senedir Himciyim ama şu an albümleri cidden b*ka sarmış durumda, sırf sıkı fanıyım diye grubumu yüz üstü bırakmıyorum :) Ama 80ler her zaman harika şimdiki gruplara bin basarlar..

• evet bencede :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu soru zor bana :) İkisini de severim ve dinlerim :)

0|1
    0|0
  • Sewenfold benim adamım çek ellerini üstünden

0|1
    0|0
  • Avenged Sevenfold kesinlikle ❤️❤️❤️

0|0
    0|0
  • ben bir metal biliom ama büyük ihtimal bu sizin pek ilgi alanınız diil :)

0|0
    0|0
  • slipknot :) ergenkende dinlerdim şşimdide dinliyorum yaşlanıncada dinlicem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Slipknot u sevmiyorum ben ergen grubu gibi. Arch Enemy iyidir. link

1|1
    0|0
  • a7x i metal olarak pek saymıyorum ama. slipknot tabiki daha iyi.

0|0
    0|0
    • bana a7x daha iyi gibi geldi daha melodik en azından :) son çıkardıkları bir albüm var hail to the king diye bir hafta oldu daha :) o albümde baya baya heavy metal yapmışlar güzel albüm :) slipknot bana çok karman karışık geliyo melodik değil ve canlı performansları bir hayli düşük :/

• Profilinde yaşın zaten 18 yazıyor ki daha küçük olma ihtimalini de göze alıyorum. Ergen grubu olmuyor mu sence de?

• Hayır ben 18 yaşımdayım diye slipknotun diğer dinleyici kitlesidemi 18 yaşında oluyor anlamadım ? Ayrıca slipknot yılların grubudur. Bir grubun kitlesine bakarken bir soru cevaplama sitesinde yorum atan gencin yaşına bakıyorsan aklınızdan şüphe ederim.

• alkali metaller.

0|0
    0|1
Yükleniyor...