Bu yıl üniversiteye gidecem...

ama ingilizce hazırlık okuma veya okumama da kararsızım.bölümüm işletme.sizce okumalımıyım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hazırlık seçimi için geç kalmadın mı? ya da ben mi yanlış biliyorum? neyse soruna döneyim kız kardeşim myo kazandı ona bile hazırlık okutuyoruz, ing. çok gerekli malum. okuldan mezun olduktan sonra dil okullarına bir ton para dökeceğine hazırlık oku derim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okumalısın elbette. ingilizce biliyorsan okuma.

0|0
    0|0
    • ingilizcem fena sayılmaz ama konuşulanı anlıyorum kendim böyle hızlı ve çabuk konuşamam

• bence oku bir temel olur...

0|0
    0|0
  • etrafına bak herkez işletme mezunu onların bı adım onune gec yabancı dıl ogren ama hazırlıkta ozel ders al

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum.bilgisayar biliyorum ama belgem yok onları tamamlıycam ingilizce kursunu da önümüzdeki yaz oxford dil kurslarına gitmeyi düşünüyorum.bu yıl hazırlık okuycam yaza da tekrar ileri seviye kurs düşünüyorum bir de notları yüksek tutup son sınıfta öğrenci değişim programı ile yabancı ülkeye gitmeyi ki ondan sonra açıkta kalma ihtimalim azalır

• bulunduğum ilçede en iyileri oxford ve amerikan kültür kolejleri bu yüzden

• sen bilirsin

• Bana göre hazırlık falan okuma . Gereksiz bir yıl gidecek. Ama dil öğren derim . Kurslara git. Yani bir sene kaybedeceğine dil işini 4 yıla böl . Hatta bu dört yılda bir kaç dil bile öğrenebilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Orta duzeydeysen okuma

0|0
    0|0
  • lisede hazirlik okumus biri olarak soyluyorum. dunyanin en gereksiz seyi hazirlik.

0|0
    0|0
  • Okumalısın tabiki ama önceden bi' sınava gir ingilizce durumun ne düzeyde bilmiyorum belki muaf olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...