Şöyle adrenalin dolu güzel bir film önerebilir misiniz?

nerdeyse bütün filmleri izledim diyebilirim şimdide izlicek birşey bulamıyorum :D izlenim bir filmmi iki kere izleme gibi pek alışkanlığımda yok aklınızda gerilim korku bilimkurgu ne filmleri var :D yardımcı olursanız çok sevinirim

Güncellemeler:
izlemediğim seriler varmış :D genellikle 2002 -2005 arasında filmler bulara hıç bakmamıştım herkeze teşekkürler hepsini izleyeceğim :D

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Nerdeyse bütün filmleri izledim diyen birine tavsiye vermek beni aşar.Büyüksün reyiz.

Gene de korku filmi olarak Rec,i spit on your grave,shutter

bilimkurgu:Blade runner,dark city,moon,source code,the man from earth(adrenalin dolu olmasa da öneririm)

Gerilim:Memento,jacket,machinist,identity,shutter island filan bir bak.İzlemişsindir gerçi

1|0
    0|0
  • dün izledim..transit film hiç durmadı!

0|0
    0|0
  • dizi izle..

0|0
    0|0
  • Shutter link

1|0
    0|0
  • sakar sakir aksiyon komedi entrika hepsi var :)

0|0
    0|0
  • antichrist :p

0|0
    0|0
  • Ninjanın intikamı güzel film izle bence

0|0
    0|0
  • taegukgi, donkmagol ve daha yığınla süper kore filmini izlemediğine bahse varım.

0|0
    0|0
    • bassettiğin filmleri biliyorum benım gıbı kore aşıgı olan bır ınsan mı bılmıcek :D yalnız askeri ve savas fılmlerı oldukları ıcın dıkkatımı cekmedı onun ıcın şu an ertelemede ılerde bakarım umarım teşekkurler :D

• Ertelemeni önermem bende duygusal kore filmlerini erteliyordum. Çok yanlış yaptığımı gördüm. O kadar çok ve güzel kore filmi izledim ki hafızam allak bullak bir durumda olmasa sana çok güzel tavsiyelerde bulunabilirdim. Filmlerle ilgili kitap dahi yazabilecek donanıma sahip oldum geçen yıllarla

• Yeşil yol (green mile)

0|0
    0|0
  • kara büyü--lanetli oyun--the mechanic--12 tuzak--ajan salt--paristen sevgilerle.

0|0
    0|0
  • şahin k aşk adası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kill bill ben sevrim hep izlerim

mısır olaydı eyiydi

0|0
    0|0
  • Thor, Limitless, Real Steel, Source Code, Inception, Mirrors, Hanna, X-men serisi,

0|0
    0|0
  • oscar yaklaşıyor bi heves onları izliyorum ben aralarında izlemediklerin varsa onlara takıl derim.

0|0
    0|0
  • Insidious

Man on fire

Taken

Stir of echoes

Dream House

Flatliners

Blade Runner

...

0|1
    0|0