Televizyondaki dizilerdeki en saçma bulduğunuz tiplemeler hangileri?

evet saçma gereksiz sürekli saf ayaklarında olan tiplemeler ? ya da nefret ettikleriniz de olabilir tabii :)

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Neredeyse bütün komedi dizilerine konulan salaklığıyla güldürmeye çalışan tiplerden nefret ediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hepsi saçma ama şu Akasya Durağı'ndaki herkes mi saçma olur ya.

0|0
    0|0
    • cok dogru söyluyorsun nefret ediyorum o diziden

• oyuncuların büyüklüğü bile kaldıramıyor :D zeki alasya cezmi baskın vs vs...

• sürekli cıkan entrkalar engeller cok sacma

0|0
    0|0
  • Aliye:)çaycı hüseyin,yer gök aşktaki (adını bilmiyorum) başroldeki sürekli ağlayan kız,bide gerçek kesit diye bi program vardı hala var mı bilmiyorum ordaki oyuncuların tümü..

0|0
    0|0
  • Taksicilere gıcık oluyorum. Hiç taksi çağırma, bekleme vs yok. Nedense ne zaman ihtiyaç olsa şırrak diye çıkıveriyorlar.

0|1
    1|0
  • DİZİ izlemem kendimi bildim bileli yok öyle sacma alıskanlıklarım..

0|0
    0|0
  • Televizyon izlemeyince böyle dertler de olmuyor. Nefis.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinde, salakla iyiyi birbiriyle karıştırıp baş rol yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • yalan dunyadaki rizanin yigeni

0|0
    0|0
  • pisi yedilideki o salak cocuk

0|0
    0|0
  • hiçbir diziyi takip etmiyorum o yüzden gayet rahatım :))

0|0
    0|0
  • Hiç dizi izlemem

0|0
    0|0
  • Hep iyilik yapan hep iyi düşünen tipler bana itici geliyor bu kadar da iyi olunmaz :D

0|0
    0|0
  • ilemiyorum ki hiç :)

0|0
    1|0
  • bir sürü insan çocuk sahibi olabilmek için tedavi üstüne tedavi görürken, dizilerde kadınların istisnasız hepsinin ceket atsan hamile kalıyor oluşundan nefret ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geniş ailede ulvinin sevgilisine ayardım çok bağrınıyordu öyleki diziyi bırakmama sebep oldu.. ( ki kadının kendisini oyuncu olarak çok takdir ederim)

0|0
    0|0
  • Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dışındaki tüm türk komedi dizilerinin karakterleri (özellikle Türk Malı ve Yahşi cazibe)bide True Blood dizisindeki Sookie karakterine karşı bir gıcıklığım var.

0|0
    0|0
  • Türk komedi dizilerinden nefret ediyorum... Ayrıca örnek vermek gerekirse tiksinç bulduğum "Türk Malı" dizisi vardı eskiden. Reklamı, fragmanı felan çıkınca televizyonu camdan aşağı atasım geliyordu.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum ama arada sırada denk geliyor o pis yedilimi neyse işte ya o kadar saçma tiplemeler olurmu ya bir adım daha uzaklaştım Türk televizyonundan.

0|0
    0|0
  • hepsi sacma milleti moron yaptılar iyice duyarsız bi toplum cıkıverdi ortaya

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar, Akasya durağı, Yahşi cazibede vb. deki bütün tipler.

0|0
    0|0
  • pek dizi izlemem ama bir kactane oyuncar var tabi.isimlerini de bi bilsem :))

0|0
    0|0
  • Bence hepsi saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...