Bu tespite katılıyor musunuz?

kimse facebook profil resmi kadar güzel/yakışıklı, kimlik fotografı kadar çirkin olamaz :)) birkaç yıl önce birinden duymuştum bunu ve hak vermiştim siz ne dersiniz ?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Katıldım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• benm kimlik resmim güzel

0|0
    0|0
  • kısmen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum çünkü facebook profilim hiç olmadı. Kimlik fotoğrafımı da çok beğendim o yüzden oradaki fotoğrafımı çoğalttırdım onu kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • komikmiş ve doğruluk payı var:)))

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Genellikle öyle oluyor. Ama benim facebook fotoğrafım ışıltılı gözler ve güneş ışığı parlaklığında saçlar olmadı :))

0|0
    0|0
  • :))) doğru söze ne denir :)

0|0
    0|0
  • dogruya sirf bu yüzden 3 kere degistridim kimligimi

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum yaaa hala lisedeki resmim var bi değiştiremedim :((

0|0
    0|0
  • mantıklı :)

0|0
    0|0
  • facen varmı :)

0|0
    0|0
  • güzel tespit gerçekten :))

0|0
    0|0
  • Olabılır :D

0|0
    0|0
  • Güzel tespit :D

0|0
    0|0
  • E kimse çirkin fotografını koymaz.

0|0
    1|0
  • ördek dudaklı kızların nesi güzel allasen?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ama kimlik fotoğrafları da pek çirkin olmuyor artık, rötüşlanıyor, göz altı morluğu, ufak tefek kusurlar falan gideriliyor.

0|0
    0|0
  • Millet o face o cep telden çektiği resmi çekmek için bin tane resim çekiyor..

Kimliğe çekilen vesikalık ise bir kere çekiliyor ve hemen rötüş oluyor...

Yani yerinde tespit

0|0
    0|0
  • kimlikte sınırlamalar var:D

0|0
    0|0
  • Vallaha facebook kullanmıyorum. Kimliğimde ki fotoğrafa da özellikle en yakışıklı resmimi koydurdum. :) Tezatlar var heralde benim gibin. ^^

0|1
    0|1
    • istisnalara her zaman saygı duyarım :) genel kaideye uyanlardan daha dikkat çekicidirler zira

• Benim gibi facebook kullanmayan birini görünce mutlu oluyorum nedense.

• @Egitimsiz... Kimliğimde ki foto en az 3-5 sene öncesine ait. Veletlik fotom, güzel bir ergenim ama o foto da. :D

@Soran... Facebook'u kullanmak istisna olmamalı bence. Bak günaydın arkadaş bile kullanmıyormuş. Bence normal birşey. ^^

• kimlik fotografında rahat cekim yapamazsın.resmi olaacaksın ama face öyle degil tabiki..tespit dogruya işaret

0|0
    0|0
  • Benim için tam tersi

0|0
    0|0
  • doğru tepsit çünkü facedeki profil resimleri photoshoplu kimlikte öyle şeyler olmuyor maalesef :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...