Ayrılabilirmiyim ve nasıl ayrılabilirim?

İnternetten biri ile tanistim ve ikimizinde onceden hic sevgilisi yoktu. Önce maillestik Sonra tel numaralarimizi paylastik. Birbirimize bir iki resim attik. Zaman gectikce birbirimizi tanidikca asik olmaya basladik. Simdi ise birbirimize sirilsiklam asigiz.

Resimden daha guzel oldugunu soylemisti ama bana gore oyle degil. Sorun su ki ben onu gordum

Ve onu begenmedim. Ayrilmayi istiyorum ve ne diyecegimi ne yapacagimi bilmiyorum. O benim icin sensiz yapamam seni hic unutmauacagim filan diyordu. Simdi ne yapmaliyim?

Direk yuzune soyleyemem cunku ilk aski benim ve benden aci bir darbe yemesini istemiyorum cunku gelecekte tum erkeklerden tiksinir ve guzel bir yuva kurmasini engellemis olurum.

Sizce ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Kendimi ona kusturmek istedim ve kalbi kirildi. Bana niye boyle yapiyorsun ben sana ne yaptim dedi ne yapmaliyim.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar ince düşünüyorsun..Ne güzel..

Bir bayana onu beğenmediğin için ayrılmak istediğini söylemen onu çok incitir, heleki böyle biri ise..

Ona soğuk davranarakta birşeyler yapamazsın..Kendinden uzaklaştırmak gibi..

İşin zor inşallah ikinizde yara almadan biter..

Çözüm yazmak istemiştim ama yazdıkça bir çözüm bulamadığımı gördüm..

0|0
    0|0
    • Yazin icin tesekkur ederim. Peki ya onunla anlasamayacak duruma getirsem iliskimizi. Simsi ben cok anlayisliyim ya. Bilerek tam tersi olsam. Ona karsi anlayissiz olsam.

• Deliler gibi aşık olmakla mantık evliliği apayrı birşey ama..

• Tamam o zaman. Biz birbirimizin davranisina karakterine bakis acisina gore cok iyi anlastik ve birbirimizi bu yuzden cok sevip asik olduk.

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrılmak istiyorum de işte

direkt söyleyemezsen daha kötü olur

0|0
    0|0
    • İste direk soylesem ona aci vermis olmazmiyim. Cunku ilk aski benim. Benden alacagi bir aci onu aska olan dusuncesini degistirir ve gelecegini etkiler. Guzel bir yuva bile kuramaz belki?

• işten çıkıcaksan birini bul öyle çık

0|0
    0|0
    • Tamam ama nasil bulayim. Hem anlasabilecegim hem de guzel olan birini. Ben cok anlayisli oldugum icin asik oldu bana.

• kendine bul demiyorum ne açgözlüsün kıza bul öyle çık. yakışıklılığından değil yalnz kalmak istemedğnden sensz olamam dyo

• Sanmiyorum. Benim cok anlayisli dusunceli biri oldugum icin bana asik oldu. Sen nasil birisin senin gibi birini nasil buldum, sen nasil bir erkeksin filan diyor. Yani benim karakterime asik.

Ve ben ona birini bulamam ki. Ayni sehirde bile degiliz.

• bence yuzverme soguk dur arama sorma ama yuzne seni begenmedımd eme asla

0|0
    0|0
    • Yuzune diyemem zaten. Ona oyle birsey yapmam ama cok anlayisliyim simdi bir anda ters davransam ayip olur mu ki?

• ya ben neyapime ski sevgilim bana benziyen birkız bulmuş buyur burdan yak:d ALLAHIM OLAMAZ böyle birsey

• Gecmis olsun. Uzuldum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Birden ayrıl ondan. Hiç bir şey söylemeden. Güzellerle olmaya senin de hakkın var de mi...

0|0
    0|0
  • Ortak cameradan görüştünüz mü hiç , nasıl farkettin çirkin olduğunu

0|0
    0|0
    • Sadece bir iki resim paylastik. Ve gercek hayatta gordum cirkin oldugunu

• kamerada niye görüşmediniz ki

Yükleniyor...