Sanatseverler.... Sanat sizin için ne ifade ediyor? Hangi dallarıyla ilgileniyorsunuz?

Edebiyat, müzik, resim, heykel, tiyatro, dans, sinema ve sizin aklınıza gelenler...

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• edebiyat.. okudukça sevdim

müzik.. zayıf halkam. küçükken bir süre piyano çalmak haricinde bir ilgim olamadı yetenek yok sanırım ama belki bigün yeniden denerim

resim.. çok severim, fena da değilim el yeteneğinde. bu sıralar çağdaş ressamlara takıldım

heykel.. işte bu en zayıf olduğum :)

tiyatro.. sadece izlerim

dans.. bale, halk oyunları, eşli danslar, caz dans ve az biraz funkla uğraştım. eşli danslar ve caz dans güzeldir ama diğerlerini de izlemeyi severim

sinema.. izlerim

mimari.. barok da severim, ekspresyonizm de. sadece mimari bile istanbul'u sevmek için yeterli bir sebep, mesela soğuk çeşme sokağı var sultanahmet'te ne hoş bir yerdir

bu gruplara dahil edemediklerimden

grafik sanatı.. özellikle optik yanılsamaları seviyorum, matematik zekası isteyen eserleri

adamlar nerde? link

1|1
    0|0
    • Linkteki çalışmayı beğendim. Resime daha yakın olmalısınız. Teşekkürler her birine vakit ayırdığınız için :)

• en yakın olduğum resim değil ama severim, hepsini seviyorum aslında

sanat olmasaydı bu dünya çok sıkıcı olurdu

• Haklısınız. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanat,benim için,sanatçıyı en iyi bir şekilde tanımayı ve tabi sanatçınında işlemiş olduğu sanatla bizlere bir şey anlatmaya çalıştığını anlıyorum.Sevdiğim sanat dalları da başta edebiyat olmak üzere,müzik ve resimdir.Tabi diğer dallara ve sanatçılara saygım var.Ama bunlar benim için ayrı özel diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Müzik, tiyatro,sinema...

link :)

1|0
    0|0
  • Müzik ve resim :) Müzikle daha çok ilgiliyim resme de yeteneğim var. Müzisyenim zaten :) Sanat ayrı bir şey ya insana yaşama sevinci veren hayata renk katan bir şey. Hele ki insanın yeteneği varsa sanata karşı o daha bir aşk dolu şehvet dolu bir şey oluyor çok da güzel oluyor :) Herkesin bir sanat dalı ile uğraşması gerek kesinlikle çok güzel bir şey. Tavsiye ediyorum :)

1|0
    0|0
    • Haklısınız katılıyorum :)

• Tiyatro ve edebiyat ile iç içeyim.

• Çok iyi. Sanat yaşamınızda başarılar dilerim efendim saygılar :)

• hep karakalem yapmak ıstemısımdır. ayrıca edebıyatımn kuvvetlı oldgnu soylerler yazılarım sıırlerım falan da vardır kendı capınmda :D yazmayı gercektn severm :D haa bıde muzık evrenseldırr tabii :D

1|0
    0|0
  • Müzik, Tiyatro, Sinema...

cut.

1|0
    0|0
  • Öncelikle böyle bir soruyu halkıma sorduğun için teşekkür ediyorum malum o kadar boş sorular ki.. soruna gelelim edebiyatla ilgileniyorum Rus edebiyatı ile ilgileniyorum

1|0
    0|0
  • Edebiyat ve müzikle ilgiliyim resimi hep sevmişimdir.. İlk aşık oldum serap abla hep resim cizdirirdi bana öylede bir anım vardır..

1|0
    0|0
  • Karikatür, resim, opera ve klasik müzik, diğer müzikler (opera ve klasik müziği, 21. yüzyılda ayrı tutuyorum), fotoğrafçılık, sinema

1|0
    0|0
  • Edebiyatın edebiyatı.:)

1|0
    0|0
  • edebiyat ve müzik en güzel sanat dalları...

1|0
    0|0
  • yalnızlıgımın kanıtlanmıs hali diye dusunuyorum edebiyat muzik resim hepsiyle ilgilenirim

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum. Kendime göre bir müzik zevkim de var dinlediğim. Sinemadan da az çok anlarım. Gidipte kitap yazayım müzik yapayım film çekeyim demedim. Galiba yetenek yok bende

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• muzik ve dans. notaların benı benden daha ıyı bıldıgıne ınanıyorum. sanat sadece bana aıt bır ev gibi.

1|0
    0|0
  • ben kara kalem çizim yapıyorum efendim. :)

1|0
    0|0
  • Gastronomi. Sisko degilim yemeklere ilgim var. Tarih,edebiyat pek ilgi alanima girmiyor. Hatta skiliyorum bunlardan. Lisede kabuslarimdi. :(((

1|0
    0|0
  • resimmm elbette, hayal ettiğin dünyanın dışa yansıması

1|0
    0|0
  • kahretsin hepsinde de yetenekliyim..afdfdg

1|0
    0|0
  • Müzik, resim, heykel, sinema ve fotoğraf.

1|0
    0|1
Yükleniyor...