Rahmetli Ahmet Kaya'nın şarkılarını nasıl buluyorsunuz?

rahmetli ahmet kaya nın şarkılarını nasıl buluyorsunuz çok güzel demi insanın kanına dahi işleniyor sakın yanlış anlamayın sadece şarkıları ile alın siyasi falan yok eğer olursa yönetim benden izin veya da süper modlar hemen soruyu kaldırın sizden ricam beni de ters düşünceli falan zannetmeyin

link

link

link

link

link

link

yönetim altını çizerek söylüyorum işin içine siyaset girdimi hemen soruyu kaldırın

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Sağlam bir ahmet kaya hayranıyı m kendisi çok kaliteli bir sanatçıydı ölümüyle çok şey kaybettik yok böyle bir ses bir yorum kendisini rahmetle anıyorum link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Basima neler geldi sana diyemedim, beni kac kere vurdular adini soylemedim ah... Yikilsin evin!...

Hayranim.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ozelikle link

Tabi surekli dinlemem ama uzun yolculuk esnasinda guzel gidiyor.

1|0
    0|0
  • Çok severim.

0|0
    0|0
  • siyasi yönüyle ilgilenmiyorum ama onun gibi bir ses bu zamana kadar ender görüldü ve görülmeye devam ediyor...

0|0
    0|0
  • güzel sesi var adamn

0|0
    0|0
  • hala dinliyorum seve seve :)

0|0
    0|0
  • Kafama sıkar giderim şarkısını severim...

0|0
    0|0
  • Bazi sarkilari cok hos cidden. Icime isliyor boyle. Ozel olarak dinlemem ama severim.

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • babamla rakı içiyorsak başka birini dinlemek yasak. çocukluğumdan beri çoğu şarkısını ezbere bilirim bu yüzden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sesi ve yorumu güzel .

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır dinlemiyorum. Eskiden rakı ile güzel gidiyordu. Her parçasını sevmem. Sevdiklerim çok azdır.

0|0
    0|0
  • Davranış tarzını ve Kişiliğinden hoşlanmam, ancak Sanatsal yeteneğini çok beğenirim ve eserlerini de dinlerim...

0|0
    0|0
  • dinleriz :)

0|0
    0|0
  • beğendiğim birçok şarkısı mevcuttur severim müziğini

0|0
    0|0
  • Sürekli dinlerim siyasi görüşü beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...