Death Note hayranları kimler?

Death Note hayranı ve anime meraklısı olanınız varmı?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Death note Zeka dolu konusuyla çok hoşuma gitsede ben daha çok içinde absürd komedi barındıran fantastik animeleri seviyorum...

One piece

NAruto

Fairy tail

Full metal Alchemist

Bahsettiğim animelerin en güzel örnekleri...

Death note u ilk başladığımda bir kaç bölüm izlemiş daha sonra sıkılmıştım.. 1 yıl aradan sonra bu sefer HD versiyon indirip sonuna kadar izlemiştim..

Tamamen komedi anlayışında olduğum için uzun seri animeler daha çok hoşuma gitmekte, Zira onlarda komedi daha yoğun olmakta.. Uzun serili animelerin tek can sıkıcı tarafı sık sık başvurdukları Filler bölümlerdir.. Fillerlar Genelde Mangaka nın yeteneğinin olmadığı sığ senaryolara sahip uyduruk bölümler olduğundan can sıkıcı olmakta..

Mesela bleach ciddi anlamda bu yüzden bıraktığım bir animedir.. 30 hafta boyunca filler bölüm deyip Zanpaktouların cana gelmesi mi işlenir.. Aynı şekilde naruto da hachibinin olduğu adaya giderken maşallah bi on hafta her adaya uğradı galiba...

En beğendiğim anime One Piece tir... Adamlara şapka çıkartıyorum 2 senedir izlediğim anime 533. bölümde ki bu rahat 10 senelik anime demek.. HAtta bir dönem star tv yayınlamış diye duydum...

Japonlar bu işi gerçekten iyi biliyorlar.. 3d animasyon ile uğraşmaktansa 2d çizim daha iyi oluyor mimik başarımları açısından ki adamlar bu konuda çok iyiler..

Neyse bu aralar Soru 67926 burda aldığım tavsiyeleri izlemekteytim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cCc Ryuk cCc

İzlemeyen yada izlemek isteyen arkadaşlara yardımcı olayım...

Tüm bölümleri link te mevcuttur.

1|0
    0|0
  • Rykuk; çok tatlı

Rem; karizmatik ve duygusal çocuk. Heheh

Yagami Light; ne desek az...

L; onun için de ne desek az

Misa Amane; oyhşşş

Animeleri severim:

Cowboy Bebop

Fullmetal Alchemist

Kenpû denki beruseruku

2|0
    0|0
    • misa misa nn sesine hastayım :) ve L in karizması nedir yahu :) ve N oda bi başkaydı :) özledim vallahi çıkarıp izlesemmi 3.kere acaba :D

• artiladim.

• yoo Light de sevdim onada çok üzüldüm ya aslında hepsi favorim rykuk ve rem bile :))

• Yıllar önce izlemek için indirdiğim ama ne hikmetse hiç izleme fırsatı bulamadığım bir anime halbuki fena olmadığını ve nasıl bi konusu olduğunu da biliyorum.

1|0
    0|0
  • bennnn..hem animeleri..hem mangaları..hem filmini:))

1|0
    0|0
  • Death Note ilk 25 bolum ile klasikler arasina girecekken sonra cikan bolumlerle guzelim animeyi rezil etmistir.

Usuyoruz L reis

1|0
    0|0
    • artiladim.25.bölümden öncesi ile sonrasi arasinda daglar kadar fark vardi bence de..

• izlediğim ve bitirmeyi başardığım en güzel anime.

1|0
    0|0
  • ben varım

1|0
    0|0
  • pardon ama bu nedir :)

0|0
    0|1
  • anime merakim var bu aralar. ama hangisini izleyecegimi bilemedim. istedigim turden anime pek yok sanirim. arayislarim devam edecek.

0|0
    0|0
    • Bunu öneririm ozaman..Ayrıca Hayao Miyazaki animelerinin hepsini izledim kaliteli animeler yapıyor tavsiye ederim..

• 37 bölüm ama bazıları için 25 de biter :) ayrıca epey sarıyor 1 haftaya bitirirsin

• evet bağımlılık yapıyor nerdeyse şunada bakıyım derken gelmişsiniz sonuna :)

• bir ara izlediğim japon animes vardı sonra bıraktım

0|0
    0|0
  • ben! Death note ve L'in hayranıyım

0|0
    0|0
  • Yaptığı tabloları beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • ben ona hayranım her gördümde bayılıyorum

o ne ki

0|0
    0|0
  • önceden indiriyordum bölümlerini

0|0
    0|0
  • petekli bal seviyorum...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Animasyon severlerden biri olarak, tek gecebildiklerimden biridir , Elfen Lied,Hotaru no Haka,fullmetal alchemist,keza öyle, animasyon yapitlarin farkli bir büyüsü etkisi var diye düsünüyorum yada ben sevdigim icin öyle hissediyorum , izlemeyenler önyargili , birkere izleyenlerden neden izlememisim hic diye dahada yargili (:

1|0
    0|0
  • Tabiki de var, işte buradayımm :)) Death Note süper, favorim ;)

1|0
    0|0
  • 1. Filmini izledim ama 2. filmini türkçe dublaj olarak bulamadığım için izleyemedim güzel bir film

1|0
    0|0
  • Adını çok sık duyup da izlemeye fırsat veremediğim anime olur kendileri.

0|0
    0|0
  • olmaz mı? :)

0|0
    0|0
  • Death Note en sevdigim animeydi..3-4 günde bitirmistim tamamini..Ama 25.bölümden sonrasi eski tadini vermiyor,hatta izlenmese bile olur..

0|1
    0|0
  • sevdiğim tek animeydi :D

0|0
    0|0
  • O kim yae

0|0
    0|0
Yükleniyor...