Para gerçekten yenir mi?

Neden baba parası yenir ? Para gerçekten yenir mi?

0|1
1529

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Bilmiyorum yiyenleri maddi durumumuz fena değil ama ben babamdan para alırken zoruma gidiyor hayatımda hiç çalışmadım 23 yaşımdayım bu yıl çalıştım sırf baba parası yememek ve hayatı öğrenmek adına bir mağazaya girdim çalıştım tecrübe kazandım kendime güvenimde geldi iyi oldu yani herkese tavsiye ederim babam şerefsiz mi yavşak mı ki baba parası yiyip oturayım yetiştirilme tarzıdır belki yanlış anlaşılmasın söylediklerim beni bağlar ama bana hırsızlık gibi geliyor hayırsız evlatmışım gibi gelir bunu yaparsam...

0|0
    0|0
  • Baba parası,hayatın sana bir anlam ve bir zorluk vermesine kadar onun sana vermiş olduğu günlük 20 ya da 30 lirasını yemektir.Kısacası ekmek elden su gölden.Yat ve kalk çalışma uğraşma bir ter akıtma yok.Babanın ya da annenin akıttığı terle kazandığı parayı seve seve yemek.Zaten amaçları seni ele güne muhtaç bırakmamak.Senin başkalarının sözüne bakmana da gerek yok.Soruya göre de,bu cümleyi sana karşı kullanıyorlarmış gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • Baban varsa, bir de babanın parası varsa... Yoksa anca çeneyi yorar...

0|0
    0|0
  • Tadından yenmez :/

0|0
    0|0
  • Bilmem baba parası hiç yemedim. ^^

0|0
    0|0
  • Bir yemek kaç paraya yeniyor :)

0|0
    0|0
  • baba parası yemiyorum

0|0
    0|0
  • tabi yenir.

0|0
    0|0
  • En mikroplu msddedir oysa

0|0
    0|0
  • para yenir ama böyle konularda dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0
  • havada karada yayakta masada her yerde yeni, turşusunu hiç yemedim o kadar saklayabileni çıkmadı daha.

0|0
    0|0
  • ben 12 yaşındayken memlekette(erzurumda) lavaşçıda çalışıyodum ilkgün13 tl verdi 2. gün 5 tl ye düşürdü heralde işe ısımmam içindi ama o parayla 2 orjinal adidas topu birde krampon aldım ama 27 gün çalışmıştım

0|0
    0|0
  • yenmezmi be öyle bir yenir ki.

0|0
    0|0
  • Baba zenginse zaten evladına herşeyi sunar şu üç günlük düynada yaşasın der. Ama bize nasip olmadı hep çalıştım kendim kazandım sıkıntı yok böyle hayat daha güzel.

0|0
    0|0
  • okuyan yer diye biliyorum çalışan kendi parasını yer

0|0
    0|0
  • baba parası içilir çokiyi içilir

0|0
    0|0
  • tadından yenmez : ))

0|0
    0|0
  • yiyene sormak gerek bunu... :))

0|0
    0|0
  • salatsı güzel oluyor sirkeli

0|0
    0|0
  • para iyidir candır can :D . çok güzel yenilir pek de güzel yenilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• Yenmez :D

1|0
    0|0
  • Yenmez mi..

1|0
    0|0
  • Şu an arasina peynir dürdüm yiyorum.

1|0
    0|0
  • ardından su ıcersek bogulmadan tuketırık mıde asıdımız onu parcalar ama sındırımde vucuda pek bı etksıı olmaz bosaltımda 100 de yüz geri dönüşüm :D

1|0
    0|0
  • para yemeye bayılırım

1|0
    0|0
  • bilemiyorum cünkü hiç baba parası yemedim

1|0
    0|0
  • ben genelde içiyorum

1|0
    0|0
  • Yenir afiyetle.

1|0
    0|0
  • boşuna harcarsan yemiş olursun, ama yok üniversiteye gidip yüksek lisanstı falan derken yaşın almış başını gitmişse babanın da durumu iyiyse o da zaten sana destek olmak ister, sonuçta yüksek tahsilli bir birey yetiştirmiş oluyorsun, boru değil, her babayiğidin harcı değil. ama her halükarda 25ten sonra hala işsiz olmak kötü tabii, yani yüksek lisans sırasında en azından bir yarı zamanlı iş bulunmalı, devlet memuru olsan kebap zaten, hem 2,5 gün çalışıyorsun hem de bitirince maaşın artıyor.

0|0
    0|0
  • yine geldi tipini...

0|0
    2|1
  • insanın kendi kazandığı parası gibisi yoktur.

staj dönemimden biliyorum o para benim için başkaydı sonuçta hakederek alıyorsun kazanıyorsun çabalıyorsun.

0|0
    0|0
  • Sosa batır ye bakalım

0|1
    0|0
  • para öylebi yenirki anaaaaaa dersin :))

0|0
    0|0
  • Yenmez yedirilir yavaş yavaş

0|0
    1|0
  • Zeytinyaglı sarması güzel oluyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...