Tatile nereye gidebilirim?

arkadaslar ankarada yasıyorum ve bir arkadasımla 2 günlüğüne bir yerlere gitmek istiyoruz tüm paramız 500 lira sizce nerde bu parayla tatil yapabiliriz?

Güncellemeler:
bu ay cok ödememiz var elimize bu kalıyo tatil için sefil degiliz yoksa :S

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• O parayla bir yere gitmeyin otur oturduğun yerde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nasıl bir tatıl peşindesiniz bilemiyorum ama. 500 lira ve iki kişi ve iki gün. yeri ve hesabı söyleyim kabaca size

yol : iki kişi en ucuz otobüs firması ile 275,00 tl ( yaşadığın yer ile tavsiye ettiğm yer mesafesine göre değişir ben en uzak mesafe üzerinden verdim rakamı )

mekan : datça yarım adası ( kalan 225 tl ile kalacak yer bulursun ama ne yicezzaq. bu yüzden sığ limana çadır kurmak iyi fikir. böylece kalan 225 tl san a,çk, ve yeömek olarak dönecektir

0|0
    0|0
  • 2 günlüğüne ege sahili dahil her yere gidebilrsin Ankara'dan Groupondaki fırsatları değerlendir derim ben ama uğraşamam rahat olsun diyorsan eğer Bartın ya da Amasraya gidebilirsin farklı birşeyler arıyorsan

0|0
    0|0
  • hmmm Akçakoca olabilir. Amasra olabilir.

0|0
    0|0
  • bence fethiye ölüdenizi görmelisin yoksa hayatında çok şey kaçmıs olur o parayada gider gelirsiniz

0|0
    0|0
  • Sarımsaklı (ayvalık) , Marmaris olabilir. Güzel pansiyonlar var hesaplı. bir kaç gün idare edebilirsiniz .

0|0
    0|0
  • karadeniz turu yapın bence...

0|0
    0|0
  • alanya obagölde uygun otel ve pansiyonlar var hatta otel de onebilirim

0|0
    0|0
  • 2 gunlugune bir araba kiralayın yanınıza bir cadır ,tup ekmek mangal vb.

ürgüp yolu sizi bekler.

1|0
    0|0
  • ankamal avm ye gıdın yıyın ıcın )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...