Trafiği çileye dönüştüren etmenler (Özellikle İstanbul`da) size göre hangileridir?

Trafiği çileye dönüştüren etmenler (Özellikle İstanbul`da) size göre hangileridir ?

• Yol kenarında park eden araçlar .
    27% (3)100% (1)33% (4)Oy Ver
  • Halk otobüsleri/ İETT/ Ticari taksiler / Dolmuşlar .
    18% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Yolların yetersiz oluşu .
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yol çalışmaları .
    36% (4)0% (0)33% (4)Oy Ver
  • Ek olarak ;
    19% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Yolları babasının malı sanan belediye otobüsleri , sinyal vermeden kolunu çıkarıp sinyal verdiğini sanan hımbıl hımbıl yol alan dolmuşlar , heryere pire gibi atlayan taksiciler , daracık yolda illa park edicem diye uğraşan dayak yemek için meraklı sürücüler , Altınyolda sol şeritte illa 50 ile gitmek için ısrar eden ve bir kaçının kaza yapmasına sebebiyet verdiğim bayan sürücüler ...Hiçbir işe yaramayan büyükşehir belediyesinin açtığı çukurları kazığı yolları saymıyorum bile ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• hepsi istanbul' da bir yerden bir yere gitmek tam bir kaos,

özellikle işe geç kaldıysam aksi gibi trafik olur zaten,

ya da acelem varsa iki saat yolda geçer,

bu da yetmezmiş gibi tıklımtıklım otobüsler de cabası,

sinir olmak istiyorsan istanbul trfiğine çıkmanız yeterli olcaktır:)

0|1
    0|0
  • a-b-c demek istiyorum yol şeritleri yetersiz metrobüs için oto yollarından böldükleri için araçlar sıkışık sıkışık ilerlemeye çalışıyo istanbulda yaşamazsam tek sebep bu trafiktir

0|1
    0|0
  • bence kesinlikle bitmek bilmeyen yol calismalari.. tamam sonucta bizim icin yapiliyor o insaat ama trafikte baya bi sIkinti yasiyoruz :S

0|1
    0|0
  • Sabırsız ve anlayışsız insanlar

Zaten sıkışık olan trafiği,o korkunç korna ve siren sesleriyle polislerin daha çok birbirine katması...

(ben bu ikisine deli oluyordum)

0|1
    0|0
  • A dedim ama Minibüsler ve taksicilerde çok büyük etken

0|1
    0|0
  • insanların saygısızlığı!

0|2
    0|0
  • Trafik ve İstanbul diyince miğdem bulanıyor. Eskişehir ne güzel şehirsin sen.

0|1
    0|0
  • Hepsi. B şıkkı hariç. Yani otobüsler iyidir minubusler berbat aşırı hız yapmalarının yanında bir de arabayı insanın üstüne sürüp korkutuyorlar.

0|1
    0|0
  • Bence, insanlar evlerine yakin bi semtte is bulsa sorun kalmiyacak. Adam anadolu yakasinda oturuyor ama isi avrupada.

0|1
    0|0
  • a dedim.

0|1
    0|0
  • ağır vasıtalar 2 ayaklı veya 4 tekerlekli oluyorlar

0|0
    0|0
  • kadnların trafkte makyajj yapması :D

0|1
    0|0
  • hepsine katılıyorum ek olarak karlı havalarda yolların tuzlanmaması

0|1
    0|0
  • ıstanbul başlı başına çile

0|1
    0|0
  • D diyorum. ayriyetten hava şartlarıda etkiliyor.

0|1
    0|0
  • yol kenarindaki araclar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şöförlerin hayvanlığı birbirine saygısızlığı

50 yolun tek yola bağlanması bizim insanda trafikte saygı yok ayrıca minibüscüler yollar onlarn sanki hepsi aynı tartışmaya gerek yok genel olarak sövebiliriz ilk defa haklı olarak

0|1
    0|0
  • araba kullanamayan kadınlar, eski arabalar ve her turlu eksik-yanlış yol uzantıları

0|1
    0|0
  • Saydıklarınızın hepsi artı en büyük faktör kalabalık ve insanların eğitimsizligi diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • kocaeli gözünü seveyimm...

0|1
    0|0
  • trafik kurallarına uyulmadıgı sürece sorunlar artabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...