Güncel olaylarda polisin yaptıklarını doğru buluyor musunuz?

Haberleri çoğumuz izliyoruz. Siz polisin bu günlerde yaptıklarını doğru buluyor musunuz ?

• Evet
    50% (2)43% (3)45% (5)Oy Ver
  • Hayır
    50% (2)43% (3)45% (5)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    0% (0)14% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılanları doğru bulmak onların suçuna ortak olmaktır soruları bedavadan alarak emniyete sızdırılan fethullahçılar borçlarını böyle ödüyor.

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bu polisler manyak mı kendilerine iş mi arıyorlar da olay olmayan yere gidip müdahale etsinler. hak savunmak meydana çıkıp onun bunun dükkanını taşlamak onun bunun arabasını hırpalamaktan geçmez. böyle yapanlara polislerin yaptıklarıda müstehaktır. eğer biz demokratik bir ülkede yaşıyorsak, eğer bunu savunuyorsak, o zarar werdiğin dükkan araba senin kendi malından kıymetli değil.

2|1
    1|2
    • Gerçekten artık demokratik bir ülkede yaşıyor muyuz bilemiyorum..

• eğer bişileri değiştirmek istiyorsak, önce kendimizi değiştirmeliyiz. herkes bu şekilde düşünse bence bu ülkede çok güzel yaşanır.

• fil yavrusunun savunduğu polisler : link link link

• Malesef doğru bulamıyorm

2|1
    1|1
  • İçinde en ufak bir insanlık bulunan bir kişi doğru bulmaz polisin yaptıklarını.

2|1
    0|0
    • Ne bu halka duydukları nefret ben anlamadım

• Hiç bir zaman insan olmadılar.

2|1
    0|0
  • polisler sonuçta ne emir alırsa onu yapmak zorunda orantısız kuvvet uygalandığı söylenebilir ama bu emri kimin verdiğine bakmak gerekir.

0|1
    1|1
    • kanun dışı olan emrileri uygulamama hakları var

• polise börek kutusu uzatırken karanfiller uzatırken senin hangi emniyetin tehlikedeydi

• valla o hak sözde var canım. istersen amirinin verdiği emri yerine getirme önce itaatsizlikten dava sonra en ucra köşeye.. her neyse sağ duyu her zaman her şeyi çözer.

• Oların da insan olduğunu ve herbirinin de farklı olduğunu düşünerek öze bakmak istiyorum. İyiler.

0|0
    1|2
    • olaylar sırasında karşımızda öldürmeye gelmiş robotlar vardı

• sen git esnafın 2-3 hafta işini kes dükkanının camını kır taksim meydanını savaş alanına çevir sonra polise karanfil uzattık falan de. ayıp ayıp edep ya hu!

0|0
    0|0
  • devlet herzaman devlettir. en kötü baş başsızlıktan iyidir o yüzden devletin polisi haklıdır.

0|0
    2|2
    • Bu kafayla işiniz zor

• biz darbelere de karşıyız insanların düşünce özgürlüğünün kısıtlanmasına da karşıyız

• sen benim düşünce özgürlüğümü kısıtlamaya çalışıyorsun. ben kendi düşüncemi burada açıkladıkm diye bana yok onun kılı bunun kılı diye hakaret ediyorsun. yaşın kaç senin ? neler gördün neler yaşadın 28 şubatta sen belki daha c vitamini bile değildin.. eğer 28 subatı sen yaşasaydın düşünce özgürlüğü nasıl kısıtlandı görürdün.. önce saygı duy ve sonra düşüncelerini ifade et kimse seninle ya da benimle aynı fikirde olmak zorunda değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...