Istanbulda yasayacaklar icin tavsiye!?

Bu sene ist. Universite kazandim.kucuk bir sehirden geliyorum.tavsiyeleriniz,uyarilariniz var mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldur suyunu içen bir daha bırakmaz istemez bundan tam 6 yıl önce ayak bastım bu şehire ilk başlarda alışmak zor oldu şimdi ise vazgeçemiyorum dünyanın 3. metropolu her halt vardır sen içinde ne varsa onu yaşarsın iyilik varsa mutlaka iyilere denk gelirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendine dikkat et

0|0
    0|0
  • Yeni geldiğini belli etme.Taksimde içki ısmarlarsa sakın muhattap olma.Bide abisi olan kızların evine gitme.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Esenyurt - Bağcılar..

2'sinden birini seç, ikisi de birbirinden ...

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına dikkat et sen onlar gibi değilsin her erkeğin sözüne güvenme arkadaşlarının denediği herşeyi denemek zorunda değilsin nereden gittiğinin asla unutma. en önemli tavsıye her gün ailen ile telefon görüşmesi yap :)

0|0
    0|0
  • istanbul küçük ama kendi içinde büyük bir şehirdir kaybolma her el uzatını dost sanma her yüzüne güleni samimi bulma mümkünse tek başına gece hayatına çıkma harcanırsın. Annenin bahsettiği o kötü çocukların hepsi istanbulda dikkatli ol :)

0|0
    0|0
  • 12 den önce evde ol...:)

1|0
    0|0
  • Yabancı amcalar sana şeker verirse sakın alma haaa :D

0|0
    0|0
  • eger yurtta yer bulamazsan gel bizim ev boş diyene sakın kanma :D :D

0|0
    0|0
  • Haydarpaşa garının oraya git ve Seni yenicem İstanbul diye bağır (:

0|0
    0|0
  • Herkese kanma, küçük şehirlerden ziyade Istanbulda ki erkekler başını döndürebilir kendini bil yeterli.

0|0
    0|0
  • G.tü kolla yeter.

0|0
    0|0
  • kimseyle muhatab olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4s kuralını unutma

0|0
    0|0
  • erkek elde etme yollarını anlatabilirim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...