Kızlar haydi soruma :D

muhabbet sırasında yalnız başına gönderilen gülücük yani bu " :) "

muhabbeti bitirmek istendiğini gösterir mi hep?

Güncellemeler:
iyi de nasıl anlarız? :)
bu arada tebrik edin beni üyecanlar modluk talebi yaptım :P

link

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bazen evet bazen hayır. Mesela diyecek bir şey bulamaz gülücük atar bir dahaki atağı senden bekler yani bir şey yazmanı bekler. Ya da (bunu ben genelde yapıyorum) başımdan savmak konuşmayı bitirmek için. tabi kızın nasıl konuştuğunada bağlı diyecek birşey de bulamamış olabilir benim yaptığım gibide olabilir

0|1
    0|0
    • ama her mesajda gülüyodu zaten en son sadece gülücük yolladı yani yazacak bir şey bulamamış gibi, istese bulurdu ama di mi?

• kendini avutma. olabilirde olmayabilirde ama sen konuşmana bak eğer gerçekten ondan eminsen seninle konuşmayı istiyor gibi gözküyorsa devam.öyle yellozlar varki seni tek parmağında oynatır.peşimden koşsun ister sonrada tınlamaz. o yüzden baştan biraz objektif düşün.

• teşekkür ederim, güzeldi yorumların :)

Kızlar Ne Diyor 10

• yazacak birşey bulamadığını ama konuşmak istediğinide gösterebilir ben ondan kullanıyorum

0|1
    0|0
  • 2 ihtimal var:)

1)Konusmayi bitirmek ister.

2) Cok sikici biridir konusmayi devam ettiremiyor diye :) bunu gonderir

0|1
    0|0
    • yok her cümlede gülücük vardı, en son sadece gülücük yolladı yani yazacak bir şey bulamamış gibi, istese bulurdu ama di mi?

• etmiycem sanırım ama teşekkür ederim sana da :)

• Peki onemli degil:)

• konuyu bitirmek icin degil geneldede, yazacak birssey bulamadigimda yazarim :)

0|2
    0|0
  • ya bana öyle bişey yapılsa. "Neyse rahatsız ettim sanırım" der mesj atamam.

0|1
    0|0
  • Onu kullandıktan sonra ardından başka bir şey yazmıyorsa evet.

0|1
    0|0
    • ama her mesajda gülüyodu zaten en son sadece gülücük yolladı yani yazacak bir şey bulamamış gibi, istese bulurdu ama di mi?

• yazacak bişey bulamayınca da gönderilebilir :)

ille de konuyu bitirmek istediği için değil

1|1
    0|0
  • gösterir .

0|1
    0|0

• kesin birşeyler yazardı istememiş net. sonra konuşmak istermi bilmem o an istememiş

• peki teşekkür ederim :)

• konu bittiğinde bir şey bulamadığımda yazarım

0|1
    0|0
  • ":D" daha samimi

0|1
    0|0
  • aklıma bısey gelmedıgınde kullanırım hep

0|1
    0|0
    • ya ben de sıkıldı sanırım diye cevap vermezsem tekrar devam ettir mi o?

• neyse artık nasıl düşünürse, ben yazmayacağım, teşekkür ederim sana çok :)

• rica ederım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Okurum, verecek cevap bulamam ya da cevap vermeye gerek olmayan bir şeydir, işte o zaman kullanırım. Muhtemelen kızlar için de böyledir.

0|0
    0|0
  • Birine o kadar şey yazdıktan sonra sadece '' :D '' cevabını alsam, anında silerim listeden anında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...