Sizce nasıl biriyim ?

Başak burcuyum.Türkçe şarkılar pop olmadığı sürece fazla dinleyemem genelde hani coşmalık arkadaşlar varya onlardanım yabancı pop dinlerim.Aşk'a inanan biriyim önüme gelen kızla çıkmam ve ya ona karşı duygularım yoksa onu incitmem.Romatiğimdir buldummu 1 kere bulmak isterim.Maceraya tutkum vardır dağa tırmanmak paraşütle atlamak.. ve seyehat etmek hayatımda en çok sevdiğim şeydir gezmeyi severim.

Güncellemeler:
Maceraya tutkum vardır dağa tırmanmak paraşütle atlamak.. bu cümledeki yazdıklarım yapmış olduklarım değil yapmak istediklerimden biridir yanlış anlaşılmasın hiç paraşütle felan atlamadım :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Şarkı konusunu çıkarırsak (ki bu pek önemli değil bilirsin.) Gayet iyisin bence. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu bize sorduğuna göre pek sağlıklı biri değilsin :)

1|1
    0|0
  • :D sen neyin kafasını yaşıyon hacı la ! :D

bunu bize değil seni tanıyan birine sor + satılık araba ilanları gibi özelliklerini yazmak zorunda kalmazsın :D

0|0
    0|0
    • Ne atar gider yapıyon hacı :)

ben sadece dışardan nasıl göründüğünü merak ettim gidipte beni tanıyan birine bunları soracak halim yok.

• buraya özelliklerini yazmışında yazmakla yapmak ayrı şeydir. sen olduğunu sanarsın ama seni tanıyanlar böyle olmadığını düşünebilirler.

• boş koy hacı.

• hayatımda gördüğüm en kötü yalancsn dostm ...tyler posey bu kadar cool takılamıyodur bee :)

0|0
    0|0
    • Dostum ben yaptıklarımı yazmadım ki yalancı olayım.Kişisel özelliklerimi yazdım mesela paraşütle atlamak falan onlar gerçekleştirdiklerim değil gerçekleştirmek istediklerim.Bunlar benim kişisel özelliklerim.

• buda en kötü savunma psyco

• takıl kafana göre hacı.

• Erkek adam Türkçe pop mu dinler la? Bir de ne lan bu burç takıntısı?

0|0
    0|0
  • lavuk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...