En sevdiğiniz kitap hangisi ?

En sevdiğiniz kitap hangisi biraz kitaptan bahseder misiniz ?

Güncellemeler:
benim en sevdiğim kitapta Beyaz Diş - Jack London

çok sürükleyici heycan dolu bir kitap
En sevdiğiniz kitap hangisi biraz kitaptan bahseder misiniz ?
çok özür diliyerek soru soruyorum k.bkmayın cevap verenden allah razı olsun

yarın işe başlıcam heycanlıyım yeni başlanılan bir işte nasıl davranmalıyım 20 kişi beraber çalışcaz kimseyi tanımıyorum

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Ali Ural-Posta Kutusundaki Mızıka

Söylemek istediklerimi çalıp,kendi dilinden yazıyor sanki yazar.

"Sevgili Dost,

Bildiği şehirlerden, bilmediği şehirlere, bildiği yüzlerden bilmediği yüzlere sığınmayı aklından geçirmemiş kaç insan vardır? Garların, terminallerin ve limanların dev mıknatıslara dönüştüğü saatlerde bedenlerini kaptırmayanlar, ruhlarının bir otobüs koltuğuna,bir gemi çapasına, bir lokomotif tekerleğine yapışmasını önleyebilmiş midir? "Başımı alıp gitmek istiyorum." cümlesi kimbilir hayatımızın kaç kilidini kurcalamış, açayım derken kaç yeni kapı örtmüştür üstümüze. Arkaya bakmamayı başarabilenler, acaba gittikleri yere başkalarını götürmeyi başarabilmşler midir? "Tebdil-i mekanda ferahlık vardır." diyenler, aslında "Tebdil-i kan"ı mı kastetmişlerdir?"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aşkın gücü richard matheson.Öldükten sonra ne oluyor? Hangimiz bu sorunun cevabını bilebiliriz ki?... Chris Nielsen'ın da bu konuda bir fikri yoktu; ta ki bir kaza hayatına son verip de onu biricik karısı Annie'den ayırana kadar... Chris'i yeni bir deneyim beklemektedir; Cennet... Beklenmedik bir olay olur ve kendini yeni dünyasına alıştırmaya çalışan Chris'i allak bullak eder: Onun yokluğuna dayanamayan Annie intihar eder; ama O, sonsuza kadar kurtulamayacağı bir yere kilitlenmiştir. Chris karısı Annie için Cehennem'in kapılarını zorlar ve kendini yok etme pahasına bir mücadeleye girişir. Çok sevdiği karısı olmadan, Cennet bile tam değildir. Sınırlarını sonuna kadar zorlayan aşk mı, yoksa ümitsizlik mi bu mücadeleyi kazanacak? Richard Matheson'un Doğu ve Batı'nın kaynaklarını yıllarca inceleyerek kurguladığı romanında hem ölümden sonra yaşama dair aydınlatıcı bir deneyimi hem de soluksuz bir aşk hikayesini okuma fırsatı bulacaksınız.

0|1
    0|0
  • askın gözyaşları severek okumuştum :

0|1
    0|0
  • En sevdigim kitap Ahmet Turguttan Askin Sehidi

Ilk Kerbela Romani

Mükemmel ötesi gibi bir sey..

0|1
    0|0
  • Mahkum Prenses

Philippa Gregory

0|1
    0|0
  • cali kusu resat nuri guntekin

0|1
    0|0
  • O kadar çok ki hangi birinden başlayalım.

0|1
    0|0
    • Ahmet Ümit in tüm kitapları, Zülfü Livaneli son kitabı Kardeşimin Hikayesi mükemmel.

• ben hayatımda bir kitap okudum oda şuan yarısında daha bitmedi :)

0|1
    0|0
  • Kendine güven yeter gerisi kendiliğinden gelir. :) başarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en sevdiğimden ziyade son günlerde okuduğum güzel bir aşk romanı Elif Şafak Araf'.. ilginç ve sürükleyici.. Yabancı bir ülkede yaşamanın zorluğu ve insanın en aşina olduğu şeye, ismine yabancı olmak..

0|1
    0|0
  • Ejderha dövmeli kız.

Grinin 50 tonu üçlemesi

0|1
    0|0
  • kendini sıkma ve kasma.. işin mutevitatını biliyorsan zaten yaparsın.. yok yabancıysan bilenlere sorarak, danışarak halledersin.. genelde ortamı anlayabilmek için biraz dinleme ve olan biteni tesbit etmek için gözlemde kal.. 20 kişilik bir yerde kendine ve kafana uyumlu arkadaşları zaman içinde anlarsın.. Allah hayırlı etsin.. tebrik ederim..

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim bugün yine görüşme oldu allah izin ederse yarın başlıcam tavsiyeler gerçekten güzel inş kasmam heycanlanmam iyi insanlarla karşılaşırım

• rica ederim.. inşallah olur... Allah kolaylık versin.. :)

• Sol ayağım diye bir kitap var bilmeyen yoktur o çocuğun sevdiği kız ve acısı içimi yakıyor.

0|1
    0|0
  • Trevanian

Sibumi

0|1
    0|0
  • Biomedical Science

Tabiatve anatomiye ait herşey

0|1
    0|0
  • o kadar çok ki

0|0
    0|0
  • Alamut güzel. Şimdi babalarla oğulları okuyayım dedim sıkıntıdan patlayacağım

0|1
    0|0
Yükleniyor...