Öykü ya da roman yazan üyeler var mı?

Yayınlanmış öyküleri ya da romanları olan (1 tane de olsa yeter :) yazar üyelerimiz var mı.Şiir yazıyorum demeyin çünkü şiirin suyu çıktı ilkokul çocukları bile yazıyor

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Bitmiş 4 kitabım ve bir çok 80 bölümlük hikayelerim var. Geçen sene bir sitede çoğu yayınlanmış ve ödül almıştı. Ama kitaplarım ne yazık ki çıkm adı, yayınevlerine göndermedim.

0|1
    0|0
    • Maşallah ne güzel tebrik ediyorum seni daha da güzel şeyler yazarsın umarım yalnız yanlış anlama da bi yazar olarak ama bağlacından önce nokta koyup ama'yı büyük harfle yazman yakışmamış.:)

• olsun olsun en iyi cevap :)

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir keresinde dönem ödevi için roman yazmıştım ((: 4 kız arkadaş toplanmış her gün yaşadıklarımızı hoşlandığımız erkeklerde dahil, olan herşeyi yazıp her gün bir kaç fotoğraf çekinmiştik ödevi aldığım günden, teslim tarihinden 1 ay öncesine kadar (1 ay baskıyla düzeltmeyle, toparlamayla geçti) yazdık.. Sonra birleştirdik o günlere ait beğendiğimiz durumu anlatan fotoğrafları ekledik falan güzel eğlenceli bir şey oldu hoca bizim herşeyimizi öğrenmiş olsa dahi .D çok eğlenceliydi isteyenler böyle bir şeyi sırf eğlence olsun diye yapabilir bence güzel bir süreç ((:

0|0
    0|0
  • vaktim olsa bende cok yazardim ama maalesef su finaller bitsin bakin bu sitede ne öyküler patlatcam :D

1|0
    0|0
  • Orta okulda ve lisede çok yazardım.Sonraları askıya aldım.Ama devam etmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • şiirin suyunu çıkartmış olabilirler ama öyle bi kalıbına oturtup , şiir yazarım kiiiiiiii çok fenaa :)))

Ayrıca roman yazan olduğunu pek sanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • ben de sanmıyorum da bi ihtimal belki çıkar diye sordum :)

• Verchiel10 süper yazar.

1|1
    0|0
  • Evet, yayınlanmış öykülerim var; ama romana başlama aşamasındayım.

0|0
    0|0
  • ben yazıyorummm

0|0
    0|0
  • yazmam okurum sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok ben yazmıyorum. herkes kendi hayatından yola çıkarak birşeyler yazıyor bu da bana saçma geliyor. ha kendi hayatımdan iyi senaryo çıkar ama . bu çok kolaycılık olur. diğerini yapmak asıl mesele onu da yapabilirim zorlasam ama kitabım basılmadıktan sonra anlamı yok. onu bastıracak para da yok.

0|0
    0|0
  • verchiel10

2|1
    0|0
  • öykü yazıyorum (bkz kizlarsoruyor.com-nedensiz ve sonuçsuz), şiir de yazıyorum. tabii ki alt alta sıralanan her dizeye şiir denmiyor...bkz.posta gazetesi amatör şiirler...

0|0
    0|0
  • öykü yada roman yazmıyorum , ama düz yazı yazarım , gitar çaldığım için kendi sözlerimde vardır

0|0
    0|0
  • Lisede hikayeler yazardım bir tanesini edebiyat hocam dergiye gönderdi yayınladılar

0|0
    0|0
  • Bilimsel makale uyar mı ?

0|0
    0|1
  • ben yazıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...