Iyiki Turkiyedeyim dedim

Bi sure avrupada kaldım.kosullar bizden cok iyi olmasna ragmen hayattan bizm gbi zevk almiyolar..kahvaltı yok su icmiyolar allah rahatlik versin gibi samimi cumleler yok ..sinirli donuk insanlar.trde kullandgmz bir cok kavram yok..mesela agzını biberlerim senin cumlesinden bisey anlamazlar..sizde ornek verin hadi.ulkemizin guzrlliklerni anlayalim beraber..aklnza gelen ornekler neler?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yat artık,sabahın nurunda işe gideceksin... :)

"Tatlı geceler,tatlı rüyalar,Allah rahatlık versin." :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• akdeniz ülkelerine gitmediğin anlaşıldı

1|0
    0|0
  • bende ülkemdeki sıcaklığı,anadolu insanının yardımsever temiz kalbini çok seviyorum.umarım avrupa ülkelerine gitmek zorunda kalmam

1|0
    0|0
    • Gezmeye gitmek en guzeli zorunlulk kotu

• bence ülkem gezilmek içinde 10 numara yer.yurtdışının bana hiçbir cazip yönü yok.

• abayı yakmak :)

1|0
    0|0
  • agzına tukureyım lafı da cok kullanır bızımkıler:D

1|0
    0|1
  • mal onlar çıldırmışlar Türkiye'ye gelince yaşıyorlar çılgınlar gibi oraya gidiyolar gene put .

1|0
    0|0
  • hoş geldin vatanına

1|0
    0|0
  • Türkiye = CENNET

0|0
    0|0
  • türkiye bok gibi bir yer gitmeyi düşünüyorum ben

0|0
    0|1
    • Rusya ingiltere singapr misir suriye bosnahersk yunanistanfransa ya gttm seningbi dsunmyrm..gitmek guzrl ama yasamak degl

• öküz altında buzağı aramak :D hadi çevir bunu yapamazsın işte :D CANIM TÜRKİYEM

0|0
    0|0
    • :)) dilim damagm kurudu diyosn meyve suyu veriyo su yok icmiyolar hc :)

• direk moda mod çevirme.anlatmak istediği mesajı ver.bence sen öküz altında buzağ arıyorsun

• öyle zevk vermiyo denedim :Dçünkü vurgu yerinde bizim cümlede

• Amerika'da yasadım. Türkiye'ye yemek konusunda özlem duydum sadece. Pideler, kebaplar, tantuniler, çorbalar vsvs.

Onun dışında dil eksigi var. İstersen ana dilin gibi ingilizce konus sonuçta bizim anadilimiz türkçe. Ve sadece onu konusurken güvende ve rahat hissediyoruz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yani insanın kendi vatanı gibi olmaz tabi. herkesin kendine özgü tabiri var. onların bir çok şeyini de sen anlamazsın. tabi tabirlerde bizim kadar gelişmiş bir ülke yok :D

mesela bir tane erkek rus bir arkadaşım gelip bana türkler hep lan diye konuşuyor ne bunun anlamı dedi tıkandım yeminle çoçuğa saçma saçma baktım :D

1|0
    0|0
    • rusçasıyla ingilizcesini sordu 3-4 gün düşündüm mantıklı bir açıklama yapamadım :D

• :))) espri anlayslari cok kotu bide ya

• aynen duvara konusur gibi oluyosun :)

• Ağzını biberlerim çok kaba bir ifade bence tam türkiye insanına göre :(

0|1
    1|1
    • Ya anlatmak istedgm orda biber yenmiyor yemegn yaninda anlam verilmez bu lafa bu sadece atmasyon ornekti

• Çok güzel örnek

• yanlis yerde kalmissin ozaman.. eger paran varsa ve cevre edindiysen farkli oluyor..bunu senin icin demiyorum genelleme yapiyorum..

0|0
    0|0
    • Londranin merkeznde kaldm cok pahali luxtu yani anlatmak istedgm baska bsy

• Aynen oyle olurdu :) iyi taraflarida ccok ama burdaki sicaklik yok be ya

• inanirim:)))

• Ülkemiz güzel ama insanların çoğu öküz kusura bakılmasın ama böyle yurt dışındada yaşadım ben Türkiyede gördüğüm öküzlüğü hiçbir yerde görmedim..

0|0
    0|2
  • 1|0
    0|0
    • türkiye böyle canısı.

• bu adamlardaki ve yandaşlarındaki sapkınlığı sana tarif edemem.

Yükleniyor...