Sizce Rock tarzı için nasıl giyinmeliyim?

Uzun zamandır rock müzik dinliyorum buna rağmen kızları etkilemek için herkes giydiğinden giyiyordum, şimdi Rock stil benimsemek istiyorum. Sizce nasıl giyinmeliyim? Kim bana tam yardımcı olabilir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Başta siyah giyinmelisin. Takı takmalısın ama öyle kızlarınki gibi incik boncuk şeyler değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tarzını öpeyim senı kız etkılemek ıcın degısıceksem hıc olmsaydım daha ıyı derım kendın ıcın deqıs karı kız mılletı kolay seyler sadece sabret ortamını genıslet anlatabıldım mı kardesım.

0|0
    0|1
    • O eskidendi zaten tipimde bir meymeret yok, o yüzden asıl tarza dönmek istiyorum ama kriterleri bilmiyorum.

• O eski düşüncemdi, şimdi farklıyım

• okey farklılık ıyıdır aferın sana...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de rocker tarz seviyorum.Genelde deri seyler giyerim.Rocker erkek arkadaslarim var farkli farkli giyiyor hepsi.Deri giyen var,metal aksesuarlari cok kulllanan arkadaslarim var sadece kot ve sifir kol giyen arkadaslarim var ,sadece capri ve t-shirt giyip saclarini uzatip sac banti takan arkadaslarim var ve gercekten kis zamani bile boyleler:)Once rockin hangisini sevdigini bul sonra tarzini yap bence

0|0
    0|0
  • link giyinme bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• üstünü başını siyahlara bürü. insan kılığından çık. ama yırtık giyinme. böylelikle itici olursun. birde uçucu madde kullan. uçucu madde bağımlısı seni bulur bunun içinde bir sürü sefil kız arkadaşın olur. kafan mı iyi senin. oku adam ol. yönetici ol, bilgili ol sonra istediğinle yatarsın.

0|0
    0|0
  • barış akarsunun fotograflarına bak biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...