Kurtlar vadisi yeni sezon reklamı

sizce kurtlar vadisi yeni sezon reklamı nasıl?sanki dünyada olayları takmayın özellikle gezi parkı olaylarını takmayın bizi izleyin gerçekler bizde diyor.sizce bir dizide ne kadar gerçekçi gösterilebilir herşey?

Güncellemeler:
adam iki kelimeyi getiremedi bir araya hala dizisi izleniyor.ama izlememk lazım..tepki göstermek lazım.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 24 saat dizisinde ve necati şaşmazın gazetesinde hükümet yalakalığı yapan bir diziden gerçekçi bişe bekleme ihtimali 0

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• öyle bir konuşuyorsunuzki sanki diziyi yazan adam necati şaşmaz diziyi yazan senaristlere bakın dediklerinizde doğruluk payı war dogru ama bu kadar abartılcak kadar değil zaten doğruları bizden izleyin mantığı yanlış kwp sadece olan biten şeyleri diziye uyarlayıp anlatıyor bunun üstünden hit yapıyor yeni şeyler gizli bilgiler falan bildikleri yok yani eskiden gerçekten cok koyu bir kwp fanıydım ama bu son sezonla beraber harbiden cok düştüler gözümden zaten gürkan uygur dan snra iyice kabak tadı werdi yeni çıkan kaçak dizisini izlemeyi düşünüyorm

0|0
    0|0
    • senaristi kardeşi değilmi?ben öyle biliyorum..

• ben baya ilgisiz kalmışım diziye..itiraf etmem gerekirse necati şaşmazada ilgim gezi olaylarından sonra oldu..saçmalayınca düşündüm bu adam nasıl oyuncu olmuş.seslendirme yapılıyomuş falan :)

• ewet 10 senedir başkası seslendiriyor onu yoksa necati şaşmaz ın aksanı falan baya bozuk onun kendi sesiyle asla bir polat alemdar olamaz ama ne warki seslendirmeyi cok güzel yapıyor kwp ekibi belki necati şaşmaz hiç konuşmasa kimse hiç birşey anlamazdı bn hala necati şaşmaz ın büyük bir oyuncu olduğunu düşünmüyorm gürkan uygur cok cok daha iyi bir oyuncu ama işte necati şaşmaz ın hitap ettiği kitle büyük bir kitle başbakanla falanda bu yüzden görüştü

• Başrol de konuşmayı bilmeyen ve yalaka bir adamın dizisinden ne beklenir ki gerçek olaylarla alakasız bir dizi

1|0
    0|0
    • gerçek olayları çarpıtıp hükümet nasıl istiyırsa öyle gösteren bir dizi bence

• Aynen gerçekle alakası olmayan bir dizi hükümeti iyi gösterme çabası olan dizi

• adam batı ataşehir'in yarısını almış devlet destekli nesini izleyeceğim . gerek yok

1|0
    0|0
  • Tırtlar vadisi tusu

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi topkuma cok sey ogretti

0|0
    3|0
  • Ben izlemekten vazgeçtim ve yeni sezonda da izlemiyeceğim.

1|0
    0|0
  • daha fragmanı anlayamamışsın geliyorsun burada diziyi yargılıyorsun

0|1
    2|0
    • olabilir o zaman rica etsem sen ne anladın anlatabilirmisin?belki önyargılı bakmış olabilirim.

• belki izlerim :)

• pişman olmazsın :)

• En nefret ettiğim dizi

1|0
    0|0
  • Yalakalık yapıyor pay almak için.

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi beyin yıkamak için yapılan bir dizi.

0|0
    0|0
  • çok gerçekçi bence adamlar doğruları söylüyor

0|0
    0|0
  • adamlar aşmış sen gezi parkı diyosun gezi parkında ne oldu ki sanki vatanı sen yöneticen ben yöneticem kavgası ama o dizinin anlattıği vatan nasıl yükslir

0|0
    2|0
    • seni çıkarsak ağzını bile açamassın demekki getirmeside gerekmiyo zaten o oyuncu hitmen değilki :()))

• diziyle bağdaştırma dizide nasıl yükseldiği anlatılıyo dedim :)) gerçekte daha 40 fırın ekmek yememiz lazım

• ne örpas edilmiş ki bide

Kızlar Ne Diyor 6

• neyse ki dublörü var...

0|0
    0|0
  • İktidarın görüşlerine göre senaryo yazan arapçı dizi. Eskiden milliyetçiydi birde bunlar. Ne ara ümmetçi olup arap yalağı haline geldiler anlamadım.

Birde Esad'ın arkasında Amerika ve İsrail varmış bu diziye göre hghhhghghgh.

0|0
    0|1
    • valla çoğu insan milliyetçiyken çıkarlar için hemde maddi çıkarla birden ümmetçi oluverdi:)ama bunu söyleyince tepki alıyorsun..

• hangisini alsam bilemedim :)ama ümmetçilik beni daha çok korkutuyor:)

• Komünistlerin sayısı az zaten. Artık Amerika bile onları ciddiye almadığı için milliyetçi rejimlere karşı komünistlerle ittifak koruyorlar. Kapitalizmin ve komünizmin iki ortak görüşü enternasyonalizm çünkü.

Evet ümmetçilik daha kötü. Çünkü sayıları çok çok daha fazla. İktidarla da birlikte sayıları uçuyor. Bu insanlar müslüman kardeşi olduğunu iddia etselerde, Araplar dışında hiç kimseyi önemsemezler.

• Ya ben bu Polat'a küçükken nasıl aşıktım onu çözemiyorum :(

0|0
    0|0
  • zaten hiç sevmiyodum çok sinir oldum ya gerizekalılar

0|0
    0|0
  • dizinin içinde gercek olaylar anlatılıyo pana prodüksiyonda calışıyorum

0|0
    0|0
  • Hala daha sürüyor mu o dizi ya :/ Merak ettim pek tv izlemiyorum bana link atabilir misin bebegim yeni sezon reklamını?

0|0
    1|0
Yükleniyor...