"Bitirdiğinde mutlaka kendine birşeyler katmış olursun"diyeceğiniz bir kitap var mıdır?

İki tür arasında sıkışıp kalıyorum kitap konusunda bu da benim okuma şevkimi kırıyor.Ya gidiyorum roman tarzı çok akıcı kitaplar alıyorum,okuyorum bitiriyorum çabuk gidiyor tamam.Fakat kitap bittiğinde elimde bir hikayeden başka bişey kalmamış oluyor,bilgi açısından bişey öğrenmiyorum yani.Bilgi içerikli kitaplar alıyorum dinlerin tarihi konusunda, parapsikoloji konusunda, bilimsel tarzda falan onlarda tarihlerden rakamlardan okunmuyor akıcı olmayınca çok sıkıyor.Yok mu şöyle önerebileceğiniz bir kitap hep akıp gidecek sıkmayacak hem de bitirdiğimde birşeyler öğrenmiş olacağım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• savaş sanatını kesinlikle okumanı öneriyorum dünyanın en eski askeri doktrini fakat esas can alıcı noktası günlük hayata kolayca uyarlıyabilmen sun tzunun müthi başyapıtı başka sorun varsa yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Aslında aradığım bu tarz birşeydi.Sanırım savaş stratejileri falan hakkında kitap tam bana göre.İlk sormak istediğim şey konusunu internette tam anlayamadım bu stratejiler geçmiş zamanlarda savaşlarda kullanılan türden şeylermi yoksa şuan günlük hayatımıza fayda sağlayacak stratejiler falan da içeriyor mu yani yoksa daha tarihi bilgi mi veriyor o kısmını anlamadım.Bir de sıkıcı değil midir bu kitap?

• Peki bulabilirsem alayım strateji anlamında da birşeyler arıyordum zaten bu tarzda :) Çok teşekkür ederim.

• D&R var ben oradan aldım

• Uçurtma Avcısı

1|0
    0|0
  • Her kitap sana birseyler katar

0|0
    0|0
  • 1- Beynin gizli tarihi 2-Tüm çağların gizli öğretileri 3-Tanrılar okulu 4- Dar Ağacı'nda Üç Fidan

0|0
    0|0
  • Susacak var

0|0
    0|0
  • klasik ve küreye göz gezdir aradığını bulabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uçurtma avcısı ve kadınlar için siyah süt.

0|0
    0|0
  • canan tan eroinle dans ve piraye... bu iki güzl eseri okumadıysan çok şey kaçırmışsın derim...

0|0
    0|0
  • Hayatimda Halit Ertugrulun kitaplarinin büyük yeri var..

0|0
    0|0
  • Bir Dinozorun Anıları -Mina Urgan .

0|0
    0|0
  • ne öğrenmek istiyorsun? hangi bilgiyi?

0|0
    0|0
    • Her alanda olabilir tarih anlamında birşeyler de olabilir felsefik anlamda da dediğim gibi parapsikoloji ve dinlerle ilgileniyorum o anlamda da olabilir.Yeter ki bilgi versin ama bu bilgiyi sunarken de sıkmasın bunu arıyorum..

• Bu daha çok ilgimi çekti açıkcası, yılmaz güneyin siyasi tarafını biliyorum az çok ve siyasete de çok ilgim vardır zaten :) Deniz gezmiş,che kitaplarıyla dolu heryerim diyebilirim aslında.Onun için hoşuma gitti bu kitap,buna da bakacağım senden çok sağlam öneriler geliyor yalnız iyi bir okuyucusun sanırım :)

• ehh işte kendi çapımda :)

• Felsefeyle ilgili kitaplar oku?

0|0
    0|0
Yükleniyor...