Siz de çizgi filmleri sever misiniz?

Siizde benim gibi çizgi filmleri severmisin . Örneğin ben çok severim manga anime filan veya ecchi :D Peki ya siz?

• İzliyorum.
    90% (35)74% (28)82% (63)Oy Ver
  • İzlemiyorum.
    10% (4)26% (10)18% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35|59

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• manga okumam ama anime izlerim ecchi türü de en sevdiğimdir ama sadece ecchi olmamalı. komedi romantizm falan bir şeyler de olmalı.

sen hangi animeleri izlersin beğendiğin varsa söylesene

0|1
    0|0
    • cahil işte cahil diyosun da bir anime sever olarak animelere çizgi fil demesinden pek rahatsız olmamışsın :P

• Bunlardan çooook var sanki Kage bushin no Jutsu yapmış gibiler :D

• insanların büyük bir çoğunluğunda var bu; anime=çizgi film anlayışı. hnagisine anlatayım. başlarda hepsine bir rasengan atasım geliyordu ama artık vaz geçtim :D

• Çizgi filmler masumiyetimizin zamane güzellikleri arasındaydı. Animeler ise başlı başına bir olay. :)

0|0
    0|0
  • izlemeden olur mu :D şimdiki çizgi filmlerin hepsi çok hoş değil ama sevdiklerim olursa bakıyorum :D

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çocukken Temel Reis'ler Taş Devriler, Bugs Bunny'ler falan vardı. Büyüdükçe çocuksu gelmeye başladılar. O yüzden anime ve mangaya sardık. Ayrıca Anime çizgi film değildir, bu konuda hassasım :D

0|1
    0|0
  • ne cok degısmıs yav manna anıme flan. pokemona tom ve jery e ne bılım temel reıse redkıd e nldu yavv :D vayy yazıııııkkk

0|0
    0|0
  • hala ara sıra gördüğümde dikkatimi çeker bakarım

0|0
    0|0
  • 10 yıldır izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • ben sünger bob kare şort izliyorum :/

0|0
    0|0
  • İzliyorum

0|0
    0|0
  • izliyoruz tabiki hacı naruto bleach avatar sünger bob..bu arada avatarın cakma! farketmeyen arkadaslar icin soyluyum

0|0
    0|0
  • :D Sende bendensin :D Oyunda oynuyosundur sen RPG falan :)

Sword Art Online kesinlikle izle bence :)

0|0
    0|0
  • naruto tavsiye ediyorum. Şu ara bölümler olup sürekli geçmişe dönmese heyecanı muhteşem olur ama manga serisini yetiştirmek için mecbur koyuyorlar . Kısaca en iyi anımelerden birisi naruto.

0|0
    0|0
  • Tom&Jerry .

1|0
    0|0
  • Beverly Hills olsun Bonz çekip izlemezsen Arsız Bela olayım

0|0
    0|0
  • bir önyargım yok fakat vakit olmuyor

0|0
    0|0
  • animasyon filmler daha çok tercihimdir çizgi filme göre :)) neşeli ayaklar veya buz devri falan gibi :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlyorum bazı olayların gerçeğini ancak çizgi film ile yansıtıyorlar.

Çocuklar için ise eğitim için yapılanları da var

Bazı gereksiz filim ve dizi seyredeceğime çizgi film seyretmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Ecchi seviyorsan mutlaka izlemelisin;

High School Of The Dead

High School DxD

0|0
    0|0
  • Kung Fu Panda serisini yaladım yuttum yumuşacık pamuk gibi bişey ya :D

0|0
    0|0
  • Seyretmek degilde anime şeklinde oyunlar var onlarla ugraşırım yani hos oluyor zevkli oynaması :)

0|0
    0|0
  • tsubasa , tom&jerry , red kit

0|0
    0|0
  • onlar çizgi film değil anime:D bende çok severim ama ecchi sevmiyorum pek

0|0
    0|0
    • biliyorum okuduysan ''Siizde benim gibi çizgi filmleri severmisin . Örneğin ben çok severim manga anime filan veya ecchi :D Peki ya siz?''+olarak ben hem anime hemde çizgi film sormuştum

• evet severim, South park sayılıyorsa tabi:):) eric cartman duy beni, sana hastayım:):):)

0|0
    0|0
  • Deng gelirse izleyebiliyoruz artik "oscar çöllerde" güzeldir

0|0
    0|0
  • ecchi ney ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • ecchi bir anime türü. ecchi türü animelerde kız karakterler erkeklere gösterirler ama ellettirmezler

:D anlayacağın çıplaklık vardır ama asla cinsel ilişki olmaz. olursa o zaman da ecchi olmaz hentai olur. hentai türü de anime p*rno gibidir.

• road runner ın uzerıne çizgi tanımam

0|1
    0|0
  • Hayat sana güzel :)

0|0
    0|0
  • İzliyorum bazen animeler enteresan olabliyo yanlız profil resmin çüş yani

0|0
    0|0
  • 27 yaşıma kadar izledim sonra aniden bıraktım artık ciddi takılıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 35

• hı hı severim

0|0
    0|0
  • sabahları uyandıgımda pc den acıp cızgı film izliyorum 5-6 tane akşam da yatmadan önce aksiyon gerilim macera filmleri izliyorum:D

0|0
    0|0
  • İzliyorum :)

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • Ben küçükken Pokemon ve Ay Savaşçısı vardı onları çok severdim.Şimdide The Amazing World Of The Gumball favorim :))

0|0
    0|0
  • Anime severimmm naruto izliyorum.blach izliyorum deadman wonderland izledim çok güzeldi devam öyle :)

0|0
    0|0
  • Şirinleri falan izliyom arada

0|0
    0|0
  • evet izlerim, favorim Death Note..

0|0
    0|0
  • Şirinler'i hala izlerim.

0|0
    0|0
  • severiz izleriz :)

0|0
    0|0
  • flapjack <333333333

0|0
    0|0
  • bence her kişinin ruhunda birazcık da olsa çocukluk var bence bunlar çok masum hoş şeyler ve çok da eğlenceli:)

0|0
    0|0
  • Benim zamanımda taş devri jetgiller falan vardı halende seviyorum bazende izlerim planet çocukta her gün çıkıyor

0|0
    0|0
  • İzliyorum.

0|0
    0|0
  • spongebob :D her zaman ^^

0|0
    0|0
  • Çook nadir

0|0
    0|0
  • telefonuma çizgi film indirip indirip her gece izlerim özellikle şirinleri...

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama aslında seviyorum yani ben bazı şeyleri sadece uzaktan severim...

0|0
    0|0
  • Fma :3

0|0
    0|0
  • sünger bob çok severimm :))

0|0
    0|0
  • bu yaşımda hala düzenli şirinler izliyorum. cedric falan da favorim. çizgi film candır :)

0|0
    0|0
  • Babamla izliyorum.

0|0
    0|0
  • b İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Anime izlemeyi seviyorum ama the simpsons ve southparkta sevdiğim çizgifilmler ;)

0|0
    0|0
  • çok seviyorum yaşım 17 ama hala izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Cedric :D <3

0|0
    0|0
  • johnny bravo,şirinler,bugs bunny

0|0
    0|0
  • Anime severim, hatta eski Disney yapımı çizgi filmleri hala zevkle izlerim =))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sunger Bob :))

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...