Lütfen Istanbul'u çok iyi taniyan gerçekten çok iyi bilenler cevap versin!

İstanbul'un gezilcek her herini yazar mısınız Camilerden alışveriş yerlerine pazarlardan parklara kafekere tarihi yerlere kadar ne biliyorsanız hepsini yazın lütfen, gece kulüpleri hariç..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sultan Ahmet Camii Sultan Ahmey meydanı Yemek olarak.yine Tarihi Sultan Ahmet koftecisi. Ayasofya Muzesi. Topkapı Sarayı. Kiz kulesi. İstinye Park. Beylerbeyi.sahil. Uskudar sahil. Besiktas cok guzeldir. Dolmabahce sarayi. o tarz yerler cok.var daha zaman yetmez :)

0|0
    1|0
    • Istinye park hangi yaka da ve hangi semt'de ?

• pardon Topkapı Sarayı Fatih deydi

• he fatih te :)) Sultanahmette :))

Erkekler Ne Diyor 7

• çok yer var gezecek burcak, maalesef sorunu yeni gördüm. ama cevaplıyormu. ayasofyaya git, topkapı, sultanahmet, eminönünde balık ekmek ye, taksimde istiklal caddesine git sonuna kadar yürü, sonunda galata kulesi var. ha sultanahmetin karşısında islam eserleri müzesi var orayı gez. süleymaniye camiine git, kanuni ve hürremin türbelerine git. ama yalnız gezme, bir yakınınla git. parana, ceplerine ve çantana sahip ol. ne olur ne olmaz.

0|0
    1|0
  • tarihi yerleri internetten bulabilirisin bunun dışında

galata soakaları

balat sokakları buralar fotograf çekmek için güzeldir ...

beşiktaş ıhlamur cadddesi severim o caddeyi

kadıköy balıkçılar çarşısının oralar

sarıyer balık için

emirgan çay kahve için harikadır

sabah kahvaltısı için rumeli hisarındaki kale cafe güzeldir

bebek tiki mekanıdır ..

ortaköy sahil kumpir ve tezgah satıcıları için çok hoştur

istklali söylemiyorum bile

akşamları nevizadede içmek keyiflidir

0|0
    1|0
  • bu havada istanbulu gezmeyi düşünmüyorsun galiba, istanbula başka bir yerdenmi geleceksin,

0|0
    1|0
    • Aslinda dusunuyordum taa ki demir abi cok soguk karli diyene kadar, zira benim kaldigim yer tam tamina daha kisi yasatmamisti, ama sadece simdiden bilgi edinmek icin soruyorum

• senin anlattığı gibi bir gezi yapmak için 3-5 gün düşünmüyosun heralde... en az 1 ay istanbulda kalman lazım... yada günün sınırlıysa en çok yapmak istediğin şeyleri seç ben de sana alternatifler söyleyeyim...

0|0
    1|0
  • gel birlikte gezelim bütün istanbul'u

0|0
    1|0
  • Sultanahmet

Küçükayasofya

Bayazıt-kapalıçarşı

say say bitmez ki şimdi

0|0
    1|0
  • tarifle anlaşılmaz gelin istediğiniz yeri ve bilmediğiniz yerleri eşlik gezdireyim ))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Avrupa yakasında Beyazıttan başlayarak Beyazıt meydanı sahaflar kapalı çarşı çorlulu alipaşa medresine ugrayarak, aşagı Sultanahmette dogru in, Orada meydanı gez, yerebatansarayı Topkapı sarayı Ayasofya müzesi Sultanahmet Camii ni dolaş. Topkapı Sarayından soğukçeşme sokagından Gulhaneye dogru yur, Gulhanedenın ıcnden tepeye çık orada bogazı syret. Sonra ordan arbayla eminönu meydanına gıt, Yenıkapı Mısır çarsını gez. galataya geç galata kulesi dolaş. Ordan taksıme çıkarsın .

Başka gunde Eyup Camii ve sadabattı dolaş, Oradan Beşiktaşa geçersin Yıldız parkı Ortaköy Bebek Emirgan korusu dolaşırsın.

Üsküdarı selmsızı çamlıca tepesi Fethipaşa korusunu unutma. Kız kulesi tabi kide. Üsküdarda kı camılerede ugrarsın.

Adalar vs de var gezılecek görulecek. alışverış merkezı her semtte bırkaç tane var. Cafeler her yerde.. kadıköy yakasınıda gezmelisin..

1|1
    1|0
  • 0|0
    1|0
Yükleniyor...