Bu çocuk neden benden resim isteyip duruyor ?

Ya arkadaşlar ben 18 sevgilim 22 yaşında. Çıktığımzdan beri whatsApptan konuşuyoruz. Ve çıktığımızdan beri resim gönderiyorum . Hayir yani neden bu kadar abartiyor ? Tamam gönderdim 2-3 tane yetmezmi ? Heran hergün resim istiyor benden . Napiyor bu o kadar resmi

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• albüm falan yapıp hediye etmek için istiyo olabilir aşağıdaki sapıklara bakma sen :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• frikikli bir tane arıyo demek sende hep usturuplu gönderiyosun.. biraz açıl saçıl gözü doysun

0|0
    0|0
  • Fotoğraf fetişi vardır belki adamda :D

0|0
    0|0
  • et istiyor et cocuk aç ne kadar anlayışsızsın

0|0
    0|0
  • Sevilim dediğin kişi sapıkça şeyler hayal ediyo olabilir dikkat et

0|0
    0|0
    • Haklısınz :/ ama açık saçık göndermiyorum kesinlikle

• Öyle kişiliksiz insanlar varki çuval giyip resmini gönder onunla bile kendilerini tatmin ederler

• masturbasyon kankaa

0|0
    0|0
  • gönderdiğin resimler beklentilerini karşılamıyor olabilir :/

0|0
    0|0
  • dürüst olmakta fayda bakıp mast. yapıyordur seni arzuluyordur muhtemelen

0|0
    0|0
  • Nasıl fotoğraflar gönderiyorsun peki?

0|0
    0|0
    • Öyle açık saçık gönderiyorum . Yüz hizasında gönderirim her zaman . Yani resimlerde genelde yüzüm tek cikar bide biraz omuzlarim

• Senin fotoğraflarını kullanıp sitelerde fake hesap açmayacaksa anormal bir durum yok. Hem açık fotolar da atmıyorsun zaten :/

• Evet aynen . Sadece dudagimda ruj sacim acik resimler o kadar. Zaten yarı resim . Tam gönder dese göndermem anlarım amacını zaten

• sıkmış o sen, yol ver cocuga gitsin (:

0|0
    0|0
  • Ben onun yerinde olsam resim istiyeceğime snin gibi güzel ve seksi birini yanıma isterim resmi nabıcam D:

0|0
    0|0
  • dışarıda görüşmüyorsanız ondandır

0|0
    0|0
  • sana bakıp eli aşağıda bişiler düşünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönderme sende amacını sor

1|0
    0|0
  • Eğer sanaldan çıkıyosan ve hiç görmediysen onu sana şiddetle tavsiye ediyorum ayrıl.

0|0
    0|0
    • Reelden

• Hmm tamam o zaman burdaki abaza iğrenç kılıklı erkeklerin lafına bakma belki sürpriz falan yapıdor ya da resimlerinin telefonunda falan hatıra kalmasınıistiyodur .

• Haklısın canm benm teşekkür ederim :) ben sordum bana dediki hatira kalicak sürekli sana bakicam diyodu

Yükleniyor...