Eski fotoğraflarını buldum ne yapayım?

Eski fotoğraflarını buldum ne yapayım?

Merhaba arkadaşlar

Yarın sevgilimin doğum günü ve ben bu gece facede dolanırken eski sınıfından bir çocukla elele fotoğrafına denk geldim.Yarın buluşmak istediğimi söyledim ama doğum gününde böle birşeyi göstermek nasıl olur?Şuan çok sinirlendim napıcağımı bilmiyorum.

Güncellemeler:
Mesela siz orda olsanız sevgilimin yerinde ne hissederdiniz ?

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• yarın o fotoğrafı surprız nıyetınde gostermeye kalkarsan eldekınden de olursun ılıskın bıter gıder. Elbette hos değil öyle bır fotoğrafın barındırılması ama demek ki kotu bır durum yok ortada kı kaldırmamıs bile.. Kaldırması gerektıgını tekrar vurguluyorum ama yarından sonra bu konuyu onunla konussan daha ıyı edersın. Incır cekırdegını doldurmayacak nedenlerden dolayı bırbırınızı uzmeyın ;)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır ya hayır. Sakın dogum gününü kötü geçirme.. Çunku o gun özel bi gun ve hep hatırlanacak bi gun.Bir gun sonra ne yaparsan yap..

Evet hassas bir konu evet uzulmus kızmıssın ama yarın degil kesinlikle zamansız olur kötü olur sorunlu olur! İnş bizi dinlersin

1|1
    0|0
  • Doğum gününden 1 2 gün sonra söyle.

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya kimle çikarsan fotomu koycaksin ya facennok a. Gerçekten anlam veremiyorum. Insanlarin hayati facebook olmus. Iliskim var veya yok illa Facebook danmi duyuracagim. Valla bu tarz durumlara pes diyorum. Sevgilimle3 sene çiktik bi foto eklemedim. Iliski durumumu hiç belirtmedim. Nedir yani bu facebok ana babamizdan cok herseyi biler hale gelmis ya. Senin ne yapacagin konusuna gelince dogum gununden sonra sor bunlari.

1|1
    1|0
    • benim facem uzun zamandır kapalı zaten facede ilişkimi bile yazmadım bilip bilmeden konuşma ilişkimin reklama ihtiyacı yok ve bende senin gibi düşnyrm

• hahaha +1

Millet eskiden ismini resmini nete koymaktan tırsardı şimdi en özel resimleri koyan, bilgilerini paylaşan insanlarla dolu..

• Eski eskide kalmıştır irdelemenin bile alemi yokken bunu bir de doğum gününde yapmamalısın bence. 1 gün beklemek hiç bir şey kaybettirmez ama beklemezsen o fotonun nedenini bile tam öğrenmeden sevgilini kaybedersin.

0|0
    0|0
    • he tabi eski eskide kalmışmış insanlar karar verir ve bu kararların sonucu olarak bir ömür yaşarlar eskide kalan birşey yok asla!

• ne ilgisi var daha önceden sevgilinin olmasına karar verdiysen ve bu kararının sonucunu ömür boyu yaşıyorsun gibi bi sonuç çıkıyor ortaya ne gariplik var bunda neyin kafasındasın bi git Slayer.

• doğum gününü en güzel şekilde kutlarsın, sonrasında bu konuyu açarsın ama çok üstüne gitme, farketmemiş orda unutmuş olablr

1|0
    0|0
  • Sonuçta seni aldatmamış. Sinirini doğum günüsü bitene kadar ertelemen zor olmasa gerek.

0|0
    1|1
    • Biraz zor ama dayanacağım belki o zaman daha sakin konuşurum.

• hiç söylemesem?

• En güzeli. Ama bu konuyu kapatamayacaksan ve huzursuz olacaksan söyle ki sonra afranı tafranı yerli yersiz çekmesi ona kalacak. Sonu kötüye gider o zaman da.

• Dedigin gibi ESKİ neden kafana takiyorsun ki ona soyle silsin belki kiz unutu olabilir soyle silsin bu iş burda kapansin ..

1|0
    0|0
  • Dogum gununde acmazdım sanırsam ama cokta hos suprız falan hazırlamazdım nedenınıde ertesı gun dıle getırırdım

1|0
    0|0
  • Eskiyse geçiş bitmiştir. Ortadan kaldr resimleri de kendine edersin kimsenin umrunda olmuyor. o mutludur. sen de kendini üzme

0|0
    1|0
  • Belli etme sakin dogum gununde. daha sonra acisini cikart.

0|0
    0|0
  • SAKINNN onu birazcik bile olsa seviyorsan ona yarin hic birsey belli etme... bak bugun benim dogum gunmdu ve erkek arkadasim bende ayrilmak istedigni soyledi resmen dunyam basima yikildi... SAKIN

0|0
    0|0
  • Doğun gunu mahvolur.

Ama bu durumu kurtarıcı bır nedenın var, eski ama hala orda.

Kız hakkın var dostum

0|0
    1|0
  • doğum gününde söyleme bence bunu ona..

0|1
    0|0
  • neden sinirlendin bukadar? fotograf hala orada duruyor diye mi, elele fotograf cektigi icin mi ?

0|0
    1|0
  • hediyen olsun foto.

0|0
    0|0
  • doğum günü ne ya.seninle birlikteyken eski sevgilisinin resimlereini silmemiş.sürprizi bırak.bunun cavabını almaya bak bir an önce..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben olsam mevzuya uçan tekmeyle dalardım..

bu arada uçan ben değilim, tekme :(

0|0
    0|0
  • sana o adamı söylemediyse doğum gününü ne diye düşünüyosun

0|0
    1|0
  • Sakin ol sampiyon uygun zamani bekle ve hallet

1|0
    0|0
  • eski fotolarından sanane?

1|0
    1|0