Üniversitee ADAYLARIII cevaplarsa sevinirimmm.

Matematik bölümünü kazandım. çevremdekilerde iyi şeyler duymuyorum . çok zor falan diyolar gelecegi parlak degil diyolar gelecekten çok mezun olan pek yomus gerçkten böylemi ya daha gitmeden bölümden sogudum.bu sene matematik ögretmenligi kaldırıldı bende matematik seçtim o yüzden önü açıldı diyolar. bilgisi olanlar yazablrler mi ? :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar hep konuşur zaten.Sevdiğin bölümü okuyorsan sorun yok.Kendini geliştiren insana bütün iş olanakları sonuna kadar açıktır.Ben sana şöyle diyim.Tokat Üni. mezun matematik hocam vardı şuan geliri aylık 30 binden fazla ama adam kendini çok geliştirmiş, Ankara'nın sayılı hocalarından biriydi...

0|0
    0|0
    • değil mi :) bende öyle düşünüyorum.

• Sen en iyi şekilde okumana bak, üniversite ile yetinme daha ilerisini kovala, daha çok bilginin peşinden koş ama bunlar geleceğim iyi olsun diye okumak ile olmaz sevmek lazım...

Erkekler Ne Diyor 5

• Matematik mezunu asla aç kalmaz. Merak etme. Yalnız gelecek ay ikinci üniversite başvurunu da yap. Aynı anda kamu yönetimi, işletme veya iktisat da oku. Şu linki mutlaka incele;

link

Matematik ile atanamasan bile, iyi derecede matematik bilginle bu bölümlerden kesin atanırsın. Sözümü dinlersen, emin ol geleceğin parlak olur. Hayır duanı da esirgemezsin benden.

0|0
    0|0
  • Matematik mezunu bütün arkadaşlarım işsiz ve atanma bekliyorlar fakat atanmıyorlar.

Dershane bulman lazım mezun olursan

0|0
    0|0
    • kaçtane arkadasın var ?

• 5

1 i mersinde 2200 liraya dershane öğretmeni

1 i de bursa da 1600 lira ya dershane öğretmeni

tecrüben olursa dershanelerde falan 1600 2000 lira ya iş bulabilirsin

birde üstüne özel ders veriyor bunlar iyi oluyor

• benim kuzen matematik bölüm bitirdigi sene tayin oldu yani önü acık diye biliyorum birde benim halimi düsün edebiyat tarih tercih edecegim

0|0
    0|0
  • Matematiği seviyorsan sorun etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • bu sene 561 puanla birisinin boğaziçi matematiğe gittini biliyo muydun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendii geliştir..kazandıysan moralini bozma neler olacak belli değil enüz,bende matematik mezunyum..tamam şartlar çok parlak değil ama bu biraz da senin elinde,zor evet bölüm ama gayret etmelisin,ortalmanı yüksek tut,dilini geliştir,öncelikli tavsiyem bu ,bunlar artık olmazsa olmaz,

istersen ekle beni...

0|0
    0|0
    • sen işe girebildn mmi peki ? hangi ünide okudun ?

• anladım :) gayret etcem tabikide.

• gayret et canım,etrafta denelere de çok takılma,sen mezun olana kadar neler olur belli olmaz,her daim kendini geliştir ama bu aklında olsun,hocalarla da aranı iyi tut,daha yolun başındasın,sen kararlı olduktan sonra.herşey birbir olur..abla tavsiyesi bir yerde tecrübe...başarılar dilerim...herzman sorun olursa beklerim...

• açıkcası matematik bölümü mezunu olup işsiz kalan arkadaşlarım oldu. en sonunda bir dersaneye girip hoca oldular

0|0
    0|0
  • valla sana gerçegi yazacam ama kızma duymak ıstıyomusun

0|0
    0|0
    • evet

• 200 puan aldıgımı nerden çıkardın ? sen okumadın sanırım ben matematik ögretmenligini terchi edicektim 342 puanla yerlestim neyin kafasını yasıyosun bastada yazdım zaten bunu.benim üzüntüm zaten ama matematigi çok seviyorum . keyif alıyorum.

• canım benım bak ammacım senı uzmek degıl ama ögretmenlık yadaa bölüm dsı bısey okusan radyolojı su bu cıdden daha mutlu olursun

Yükleniyor...