Sinir olduğunuz reklamlar var mı?

Görünce yeter artık dediğiniz, sıkıcı itici salak-saçma , soğuk vs gelen reklamlar var mı?

Ben antenli kücük bir kızın ***liysen çekim gücü farkıyla diye başlayan ve aynı uyuz şarkıyla devam eden reklama uyuz oluyorum. bu kadar reklam yapma tarifelerini uygun yap daha cok severiz seni zorla sempatik olamıyorsuné

Güncellemeler:
türk kanallarında dönen reklamlar gerçekten toplumu aptal yerine koyan türden reklamlar. hani aptal birine laf anlatmak icin basit cümlelerle örnekler verir ve yanar döner şeylerle dikkat cekmeye calısırsın ya aynen öyle...

bebek bezi reklamları gerçekten salakca. zaten bebek altını pisleyince hemen değiştiruor anneler. sıvıyı hemen hapsetmesi için neden daha fazla para verilsin ki?

ped reklamları: özel günlerin o kadar göze sokulması hoş değil, kaldı ki özel günlerinde öyle gülücükler saçıp danslar eden bir kadın görmedim henüz.

tcell reklamları: bayat ve kokuşmuş duygusallıklarla(!) dolu ya da salakca antenli cocuklarla sempati toplamaya calısan, hala 10 sene önceki ben daha iyi cekiyorum muhabbetiyle bayan reklamlar
deterjan reklamları: hem kurgusu, hem oynayanları, mantıksızlıklarıyla illallah dedirtiyor. a aaaa

firma olarak sevmememe ragmen: ccola reklamları reklamcılık derslerinde örnek verilecek kadar iyi ve kalitelidir.

bir de avea nın fasülyeli reklamları uzamadıkca tebessüm ettiriyor

1|0
35|34

En İyi Kız Görüşü

• Deterjan reklamları bir de pay kek reklamları neymiş efendim kibariye geliyo ayyyy diye şaşkınca bağırmaya çalışıyorlar filan hayır yani bu şaşırma durmunu da hiç anlamadım zaten bazılarında kamera evin içinden çekiyo kapıyı açmadan bu neyin şaşkınlığıdır. Onu da geçtim sanki bizim tek sorunumuz nar ve çimen lekesi oturup sabahtan akşama kadar çimlik alanda yayılıyoruz..bu nedir arkadaş.Bi de fairy ile bilmem kaç tabak yıkıyo lan saydın mı o kadar tabağı keyif benim değil mi istersem tek bulaşıkta tüm fairyi bitiririm. neyse yani bu reklamlar konusunda dertliyim. Sırf reklam izlemeyim diye kanalı değiştiriyorum sonra diziyi kaçırıyorm filan :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• bi seminere katılmıştım defaktonun reklam müdürü gelmişti reklamın sesini bir türlü ayarlıyamıyodu cin cin çıkacak cin çıkacak delirtti o gün başıma ağrı girdi bee soğudum :)

0|0
    0|0
  • Beyaz tül bembeyaz tül AAAaaa <<< bu reklamı duyunca snrden elim ayağım titriyo gözüm seyiriyo düşün o derece nefret ediyorum bu lanet olası reklamdan :@:@:@@

0|0
    0|0
  • lays kaşık reklamı ordakı yeşil gömlekli cocuk itici gelıyor bana da :D ılerıde cocugum ona benzemese ıyı :D

0|0
    0|0
  • 118 80 reklamları acayip şarkılar söylüyorlar

0|0
    0|0
  • Sinir olmadığım var mıki :(

0|0
    0|0
  • reklamların hiç biri adam akılllı değil kiii , hiç birinide sevmiyorum eğitici değilller

1|0
    0|0
  • HEPSİİİİ...

0|0
    0|0
  • beyaz tül bembeyaz tül a aaaaaaa

0|0
    0|0
  • bütün reklamlardan nefret ediyorum..en çokta didi reklamına..o kadın var mısın yok musundaki mevlüt'ün annesi.düşünüyorum o mevlüt bu kadının böyle bağıra bağıra konuşmasına nası dayanmış :/

0|0
    0|0
  • Didi reklamları :(

0|0
    0|0
  • Dİdi reklamı ıyyyyyyyyyyyy diyorum

0|0
    0|0
  • hepsinden nefret ediyorum.izlemem

1|0
    0|0
  • beyaz tül bembeyaz tül aaaaaa :((

1|0
    0|0
  • Hepsi ama didi reklamı ve ata demirerin reklamı itici

0|0
    0|0
  • Ovalıyorum ovalıyorum çıkmıyo çıkmıyo

0|0
    0|0
  • hepsine sinir oluyorum :S

0|0
    0|0
  • bin gooo diyenler yokmu öldürüyo adamları yha

1|0
    0|0
  • bebek bezi reklamları sinir krizi geçirme sebebim.

0|0
    0|0
  • koslanın kadınların tülleri görünce aaah diye 5 6 kadının söylendiği reklamdan nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • didi reklamı! tam kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmalık.

1|0
    0|0
  • TV izlemyom reklamda.ama netteki reklamlar itici

0|0
    0|0
  • eti tutku reklamları

0|0
    0|0
  • sucuk reklamı . dede sucuk yapmak çok mu zor ? :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Bingo reklamı

0|0
    0|0
  • Seda sayanın pepsi reklamı :D sanki o kadının sesini duyunca birileri saçımı çekiyor :@@@ :))

0|0
    0|0
  • Bazı kanallarda,telefon satan reklamlar var. 100 saat konuşuyor utanmasa kanalda uyuyacak.

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu şu sürekli çıkan reklamlar var ya krem, telefon reklamları illet ediyor beni yaaa :P

0|0
    0|0
  • 118 80 reklamlarından gına geldi.

0|0
    0|0
  • 11880 ve türevleri.

0|0
    0|0
  • bal ve devremulk reklamlari sonra tablet pc reklamlari

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 34

• 1-Sabah kahvaltısı sırasında halının pisliğini irdeleyen kadın

2- Akşam yemeği esnasında duşta kıllı koltukaltını keseleyen adam

İkisinin de ürününü ne alırım ne de aldırırım ...

Korkan eti puf'lar reklamı , çocukların merhameti yüzünden sona erdirildi. Çocuklar yaklaştıkça hangimizi yiyecek diyerek kaçmaya çalışan puflara çoğu çocuk , ağlayarak bakıyordu zira ..

Hangi beyinsiz reklamın kötüsü olmaz diyorsa , reklamı vereni batıran da o olur ...

0|0
    0|0
  • Yaşam enerjimden çalıyor bu reklam, kaldırılmalı ..

link

2|1
    0|0
    • a-aaa-aaa-a-aa-a-aaaa-aa-aaaaaaaaa-aaa-a-a aalaah müstehakınızı versin o reklamı yazan yöneten yayınlayan embesller!

• Yav şu Yok 'Gergedan cinsel hapları yayını yapan tv reklamları hele hele radyoda aynı konuşmayı ardı ardına yayınlayan lara birde çooook müthiş bişeymiş gibi anlatan o adam yokmu çook fena kızıyorum sinir oluyorum. Way arkadaş ya

0|0
    0|0
  • Reklamların %80'i ayar ediyor zaten. Yemek yerken izlersin "halıdaki pislikler ölmüş deri kalıntıları" falan der iştahın kesilir diş macunu reklamı çıkar adam lavaboya tükürür yanlış diş macununun kanlı tükmüğünü gösterirler. Bunları rtüğe şikayet etmek lazım.

0|0
    0|0
  • kendisi telefon açıp dondurma siparişi alan salak var bitane ona gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • wesley sneijder'in oynadığı lipton reklamını çok itici buluyorum. Hele o Yengen hararet yapınca diyor ya çok iğrenç geliyor bana. Bu adam herhalde ne söylediğini bilmiyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ped reklamlarına kuruluyorum, bizim hatunlar full ızdırap oluyo o dönemde bize reklamdakiler mutluluktan dört köşe maşallah.. Birileri bizi yiyo ama du bakalım :A

0|0
    0|0
  • seçimler yaklaşınca akp nin reklamları

2|2
    1|0
  • pek televizyon izlemiyorum ama internette heryerde çıkmaya başlayan "bu rus kızlarını nasıl tavladılar" konulu, hedef kitlesi abazan türk gençliği olan reklamlar gerçekten sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Bonusun reklamı.Gülse Birsel oynuyor.Bu kadar itici ve kulağı rahatsız edici bir reklam daha hatırlamıyorum.Hala batmamalarına şaşırıyorum..

0|0
    0|0
  • bi reklam vrdı kadınlar aaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa edip duruyo sonrada üst tarafları gene byazmı ne diyodu nefret edıyodum:Dbide aynı markanın halıdan cıkardıgı pislikleri gösterdiği reklam

0|0
    0|0
  • Zaten reklamlar iki şekilde olur. Çok iyidir akılda kalır

Çok berbattır akılda kalır. Iyiye örnek Akbank'ın reklamları. Kötüye didi reklamları. Adam amacına ulaşmış

Teorik olarak didi reklamı kötü değil başarılıdır

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum.

Pop-up'lar...

Düşünür müyüz?

Abicim, bir bak! :D

0|0
    0|0
  • Tül perde çıkamak için birşey varya kosla tül mü ne ?

AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bağıran embesil kadına uyuz oluyorum yolda görsem kafa göz dalasım gelir. O derece kıl oluyorum o kadına. Nasıl bir AAAaaaaaaaaaaaaaaaa dır o amk.

0|0
    0|0
  • kadın pedleri o kadar salak ki mooooooooooooolllpeeeeeeeeeeeeeeedddddd diyen salağıda sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle di di reklamı

gıcık oluyom o teyzeye

0|0
    0|0
  • karadeniz laz reklamlarına uyuz oluyorum, turkcell reklamları, kamu spotlarına da sinir oluyorum. çocukların yatma saatini gösteren o koca tek gözlü antenli tv ye de gıcığım.

0|0
    0|0
  • Didi var , mercedesin son reklamı var

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz Tadılır, Sucuk Şahinse Alınır(2 sene öncenin yazından :D:D)

Electro lux electro lux electro lux(2006)

Flo flo flo flo(2006)

Hey ikide bir sen ikide bir(2007)

0|0
    0|0
  • hepsinden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Danette reklamına sinir oluyorum. Alo, Can?

0|0
    0|0
  • Cocuk bezi ve bayan ped reklamlarina uyuz oluyorum.biri yandan cis yapiyomus oteki ortadan.kimisi bagzi gunler etek giyemiyomus valla sapirsapir aktigini gormedim.

0|0
    0|0
  • sinir olmadıgım reklam var mı ? die soruna soruyla cevap veriyim.örneğin gofret reklamı..sanki ömrümüzde hiç gofret görmedik uzun uzun övüyolar :))

0|0
    0|0
  • kamu spotu reklamları

0|0
    0|0
  • net youtube reklamları alayına sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Maç izlerken çıkan ve sahanın bir kısmını kapatanlar. Yok yere küfür ettiriyorlar adama.

0|0
    0|0
  • Didiiiiiiiiiiiii :D

0|0
    0|0
  • Hepsine gıcık kapıyorum salak herifler reklam anlayışları yok.

0|0
    0|0
  • tekseferde 20.000 tabak yıkayan fairlinin amk ben

0|0
    0|0
  • PED REKLAMLARIIIIIIIIII YETER ARTIKKK

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...