You tube fenomenleri ücret alıyor mu

you tubeda sürekli video çekenler falan belli bir ücret alıyor mu

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır kesinlikle yalan yanlış şeyler bunlar. Para falan almıyorlar ha ama şöyle mesela bir sanatçı çıkıyor ve albümünü Youtube üzerinden yayınlıyor. O şekilde eğer anlaşması varsa ve belgeleri tamamsa Youtube ücret edeyebiliyor. Aynı şekilde Youtube da ücret talep edebiliyor. Youtube fenomenleri para kazanmıyor sadece ün kazanıyorlar yani :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• alıyor sen bile video yükle reklamdan kazanırsın ama çok az bir miktar mesela psy gangnam style rekor kırdı Jae-Sang sadece youtubedan milyon dolarlar kazandı video ne kadar çok izlenirse o kadar para kazanırsın tabi 1milyon izlenmeden bahsetmiyorum 100milyon kendini aşmış videolar

0|0
    0|0
  • tam bilgi sahibi değilim (duyduğum kadarıyla) şöyle açıklıyım resmi bir kurum isen youtube sözleşmen varsa eğer atıyorum tarkanın şımarık şarkısı için mesela paylaştın beğenilerin her biner biner artışında bir tl kazanıyorsun.mesela muyap öyleymiş.yani (her 1000 beğeni için = 1tl)

;) anlatmaya çalıştım umarım anladın :)

0|0
    0|0
  • Youtube izleme başına 10 cent oduyor paypala

0|0
    0|0
  • türkiyede yüklenen videolara ücret verilmiyor

0|0
    0|0
  • reklam gelirleri vardı hala var mı bilmem her 1000 tıklanma 1 dolar ediyor. gangnam style yaklaşık 2 milyon dolar kazandırdı herife mesela

0|0
    0|0
  • yok ama ünlüler alıyorlar.Gangnamı söyleyen almış mesela baya.

0|0
    0|0
  • tabi ki, sağlam para kaldırıyorlar

0|0
    0|0
  • izlenme sayısına göre para veriyorlar ama türkiyede yok geleceği söyleniyor

0|0
    0|0
  • evet ben dahil alıyoruz.

0|0
    1|0
  • prim+ssk+akp videolarına belediye otobüsüne binmek bedava