Resim çizilir fotograf çekilir ?

yanlış mı söylüyorum?

hep duyuyorum resim çektim-çektirdim vs. bana yanlış geliyor.sizce ?

Güncellemeler:
bunu nerden düşündüğümü soran olmus;

resim çizmeyi ve fotograf çekmeyi çok severim , sevdiğim bir şeyin yanlış söylenmesine takılırım hep .

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• doğrsu senin söylediğin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet doğru söylüyosun.

0|0
    0|0
  • Aslında dogrusu odur fakat fotografa ressim denmezini ben pek umursamıyorum açıkcası.. Sanal alemde herşey mp lerle ilgili oldugundan anlamı kalmadı artık onların..

0|0
    0|0
    • sanal alem bir bakımda Türkçemizi değiştiriyor.

• fotograf veya resim sanal aleme girince bu özelligini kaybediyor. Resim elle çizel fotografsa ışıkların kaydedilişinden fakat sanal alemde herşey jpg ressim olarak kullanılıyor yani aldırma o kadar. elif şafagada elif she f.ck dedim hayranları bile tınlamadı..

• sevdiğim adam resim çekimmi dese soğurum ondan o derece takıntılıyım bu konuda.elif safağı sevmiyorum diyebilirsin :)

• doğru söylüyorsun ama genelde foto çekindim çektim derler zaten sana denk gelmiştir vitaminsizler :D

0|0
    0|0
  • resim hem çizilir hem çekilir, şöyleki Türk milleti resimle fotoğraf kelimelerini eş anlamlı kelime olarak kullanıyor

0|0
    0|0
  • ne biçim komplike bir soru aynı şunun gibi ''banyo yaplır mı edlir mi? '' :)) takılma boşver.

0|0
    0|0
  • doğrusu söylediğin şeklidir

0|0
    0|0
  • :D ne demeleri gerekiyor sana göre ?

0|0
    0|0
    • bana göre bir şey demen gerekmiyor , kendine göre olanı söyle yeter :)

• :D ne dedimi anlamamışsın sana göre ne demeleri gerekiyor dedim benim ne demem gerekir demedimki ? :D bana göresi şu resim fotoğraf ayrı şeyler ama toplumda eş anlamlı kullanılır türk dil kurumundamı calısıyorsun bu kadar neden takıtn buna anlamadım

• tekrar okuyunca yanlış okuduğumu fark ettim :) severek hobi olarak yaptığım şeyin yanlış kullanılması hoşuma gitmiyor

• internetten araştıramadın mı bunu , evet dediğin doğru.

0|0
    0|0
  • anladıysam rakı şarap çarpsın

0|0
    0|2
  • dünyayı böyle degiştiremezsin ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• resim el sanatıdır, fotoğraf ise bir aygıt kullanarak elde edilir..doğrusu fotoğraf çekmektir.

0|0
    0|0
  • Doğrusu senin söylediğin.

0|0
    0|0
  • dogru diyosun ama bunu mu taktin sen simdi? :))) aman bos ver

0|0
    0|0
  • resim çekilmez :) çizilir.fotoğraf da çekilir.

0|0
    0|0
  • doğru ama bana göre ikisi de resim...

0|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...