Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Profil resimleri gerçekten ilk izlenim için önemli mi?

yada gerçek yaşamınızda olamadığınız ruh halinizi mi temsil ediyor? kendi kendine anlam çıkaran.. danmısın yoksa*

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyin etiketine bakarız .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yarı yarıya önemli.Ruh halını resımler yansıtıyor olabılır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ruh halini yansıtır ruh hali kötü olan birisi genellikle karamsar fotolar koyar ve o tarzda cümleler yazar ama ruh hali iyi olan birisi gayet iç açıcı fotolar koyar daha renkli bir profil kullanır

0|0
    0|0
  • önemli değil. anlam da çıkarmam

0|0
    0|0
  • Evet bilinç altındaki seyler yansıtılıyor bence.

Buda benin fikrim.

0|0
    0|0
  • Profil resimlerine dikkat ederim evet.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle onemli

0|0
    0|0
  • evet onemlı profıl ve nıck'ın yerı onemlı.

0|0
    0|0
  • kesinlikle önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Profil resmi önemsiz diyemeyiz çünkü, herkes kendi zevki doğrultusunda resim seçiyor değil mi? Elbette bir insan için fikir beyan etme doğrultusunda yetersiz ve kısır kalsa da karşıdaki insanın zevkleri ve/veya espri anlayışı hakkında ipucu verir.

0|0
    0|0
  • Ben gerçekte nasılsam profil resmimde nickimde onu yansıtır diyicem ama nick tamamen ismimden türetme

Ama resimleri ciddi anlamda sadist kişiliğime uygun seçerim...

0|0
    0|0
  • benim içim yorumlar önemli ...

Mesela Kendisi Pembe Yazılı Gizli Kullanıcıya Bir Hayranlığım Söz Konusu ...

O kendini biliyor :D

0|0
    0|0
  • Ewet bence önemli.. ilk izlenimi garip nicklr ve resimler veriyor

0|0
    0|1
  • İster istemez belli bir önyargı oluşturuyor. Ben daha çok yazdıklarına bakarım

0|0
    0|0
  • değil , benim kedimi kimse sevmiyo :ı

0|0
    0|0
  • Profiline normal ve çılgın olmayan halini yansıtman seni kızlara karşı tatlı,şirin,hoş vb. hissettirir :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...