Arkadaşlar ben van kedisi ,ankara kedisi ya da cinsi farketmez beyaz bir kedi istiyorum ne kadardır ?

fiyat olarak ne kadardır ? cins kedi oldukları için pahalılar mıdır ? van kedisi olmayan beyaz kedi bulabilir miyim peki sadece beyaz kediler van kedisi ırkında mı oluyor ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beyaz sokak kedisi beleş, sadece ikna etmen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pek çok türe ait beyaz var. Ankara, Van, Persian vb. Ama tavsiyem para karşılığı alma. Zaten her yer ücretsiz sahiplendirmeye çalışanlarla dolu. Sahibinden e gir diğer pet forum siteleri var oralara bak. Ücretsiz sahiplendirme diye aratırsan yavrusundan tut yaşına kadar cinsinden tut rengine kadar pekçok kediye ücretsiz olarak ulaşabilirsin. Parayla da alırsan bu sorumluluğa dahil olduğunda neden parayla almaman gerektiğini de anlarsın bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • sakın petshop'dan alma git barınaktan al orda alıp 1 ay sonra sıkıldığı için atılmış o kadar çok cins kedi varki ...

0|0
    0|0
  • Safkan 4 aylık karbeyaz renkli tek göz van kedisine sahibim ilgilenirseniz, detayları konusabiliriz,

0|0
    0|0
  • ankara kedisi alma cünkü kulakları sağır oluyor :D van kedisi al dikkat et Ankara kedisini van kedisi diye kakalamasınlar :D

0|0
    0|0
  • lan daha bugün sokakta van kedisi gördüm,dedim bunun sokakta ne işi var acaba :D

0|0
    0|0
  • kızım bak yapma, nankördür onlar

köpek besle bence

0|0
    0|0
  • Pahalıdır 1000 lira civarı olabilir.

0|0
    0|0
  • ankara kedisi aldı arkadaşım yavru 2 bin tl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim beyaz Ankara kedim var.. Cahillik yapip petshoptan aldim ama simdiki aklim olsa sokaktan sahiplenirdim... ben 350 tlye aldim kendisi dunyanin en tatli kedisidir cok seviyorum :D satin almamanizi sokaktan sahiplenmenizi tavsiye ederim... benim aldigim petshop gercekten hayvansever bir yerdi ve kediler icin ayri gezebilcekleri oyun oynayabilecekleri yerler olusturmuslardi ben de bunlara kanarak kedimi ordan aldim ancak kediyi eve getirdigimizde pireli oldugunu farkettik cok da zayif kalmisti petshoptaki yavrular ne yazik ki annelerinden cok erken ayrildiklarindan oldukca sagliksiz oluyolar...

0|0
    0|0
  • Annesi Ankara kedisi olan, bembeyaz melez kedileri var arkadaşımın 2 tane henüz iki haftalık. Ücretsiz temin edebilirim sana, bende de 5 aylık var bembeyaz. Düşünürsen benimle irtibata geçebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...