Türkiye'nin en yaşanılır şehirleri ?

bence yalova'dır.(tamamen öznel bir yorum)

sizce?

...

...

...

0|0
30|40

En İyi Erkek Görüşü

• valla şehir değil de belki kasaba gibi köy gibi yerleri tercih ederim. Hatta favorim egeli, izmirli olduğum için dedemin dağın tepesindeki bağ arası oradaki yemyeşil ormanların, o dağ esintisi kokusu, zeytin ağaçları, kestane ağaçları, yerin yanından geçen çay, o serinlik, oradaki dağ evi, böğürtlenler yaban mersinleri kuşburnular, elma armut ağaçları, koca dağ evinde yapayalnız çırılçıplak havuz keyfi, bahçesinde domates, biber, sarmaşıklar, patlıcanlar, sağan, üzüm asmaları, tavuk koyulmuyor gece tilkiler sansarlar yiyebiliyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Kimse diyarbekir dememiş , uzayda mı yaşıyor bu millet :/

2|2
    1|0
  • Türkiye ne kadar yaşanılası bir yerki şehirleride yaşanılası olsun..Bir tercihim yok..

3|3
    1|1
  • Onu bilmem ama İstanbul'da yaşanmaz trafik insanları ve sıcağı. biri beni götürsün burdan!

1|2
    0|0
  • paran varsa her yer yasanilir sehirdir

2|1
    0|0
  • yoktur.

0|1
    0|0
  • Muğla. Böyle temiz hava yok!

1|1
    0|0
    • termik sanrtallerin kirlettiği hava mı ? haklısın :)

• Muğla da bulundum. Kışın kömür dumanından pencere açamazsınız. Ancak yamaçta yüksekte oturanlar birde üniversite tarafları bir nebze temiz hava bulabilir.

• Bence de Yalova

gencı ıcınde yaslısı ıcınde ıdeal...

1|1
    0|0
  • içinde o şehri özel kılan birisi ya da bişey varsa nerede olursa olsun yaşanır bence

2|1
    0|0
  • Yalova konum bakımından çok güzeldir ama muğla candır :D

0|0
    0|0
  • izmir <3 <3

0|2
    0|0
  • şehir değil ama bozcaada

0|1
    0|0
  • güzel izmirim :)

0|2
    1|0
  • çanakkale sessiz sedasız küçük İstanbul :)

3|1
    0|0
  • Bence Bolu.

0|1
    0|0
  • İstanbul demeyin lan. iğne, taşınmaya kalksa oraya sığamaz. göçecek kalabalıktan. insanlar üst üste kat kat.

1|0
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • bence bursa

0|1
    1|0
  • İsyanbul kesinlikle

0|1
    0|1
    • soruyu ters anladın galiba :))

• başarılar dilerim bundan sonraki iş hayatınıza. karşınıza sorgulamayan, hemen alan müşteriler çıkması temennilerimle ayrılıyorum huzurunuzdan...

• Umarım , teşekkürler:D

• tabiki İzmir

0|1
    0|0
  • Türkiye olsun da heryerin de yaşamaya razıyım:):(

0|0
    0|0
  • Şehir falan bilmiyorum ama Kadıköy-Moda (yaşadığım yer) tek geçerim.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşanmaz bir kere onu geçin. İnsan kafayı yer. İzmir Muğla Ankara derim ben. Tabi benim için Trabzon bir başka da herkes orda yaşayamaz sıkılır :)

0|0
    0|0
    • La gel ankarada yaşa da bir gör,insanlar birbirlerinin üstüne çıkacak nerdeyse :D

• karadeniz'in öyle bir havası var evet. doru tespit. sanırım sürekli yağışlı olduğu için.

• Amasra.. Denizine barışına hayran olduğum yer...

0|0
    0|0
  • izmirrr bence

0|0
    0|0
  • Istanbul,Muğla,İzmir,Ankara,Antalya ve dahası

0|0
    0|0
  • Bence de yalovadır katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • İzmir,Ankara.

0|0
    0|0
  • Şimdilerde o güzelliğini aseletini biraz yitirsede istanbuldu diyebilirim...

0|0
    0|0
  • bn İzmire gittim kıyıdan gerisi hiç de güzel değil...

0|2
    1|1
  • Sivas içanadoluyu hep sevmişşmdir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Koy seviyorum ben

1|2
    0|0
    • muğla'nın köylerine hastayım. bambaşka bir hayat var. ama yaşam kısıtlı köylerde:(

• pardon kerdeş kuzenim yazmış..

• Koy yasami iyidir kisitlida olsa

• gezip tozmak yemek içmek istiyorsan deniz hariç herşeyi olan gaziantebi öneririm, ama deniz dersen git iskenderunda yaşa ama aç kalırsın yemek konusunda zayıflar

0|1
    0|0
  • Bence İstanbul / altınşehir kjjsdkş

0|1
    1|0
  • Küçük şehir olarak ; Sinop

Büyük şehir olarak; Ankara

1|1
    0|0
  • Antalya ..

0|1
    0|0
  • Egede guzel bir kasaba

Yalova yazlari asiri nemli

0|1
    0|0
  • aşırı sıcaklar olmasa İzmir . bir de İzmir de iş imkanları kısıtlı

0|1
    0|0
  • Sakin diyenin orda bir süre kalmasını tavsiye derim 18 yaşındayım orda doğdum büyüdüm ve dünyada gidilecek en son yer bizim oturduğumm mahallede villa vb binalar çok yani biraz pahalı bir mahhale .O halde bile orda her hafta bıçaklanma kavga gürültü olur kafan bozulursa kaçaçğın yer yok her yer yakın.Deniz pis çok pis kışın hava soğuk ayrıca kışın asdece liseliler var ve kaykaycı patenci ergenler kaynıyor etraf.Araplarda cabası belli bir kesim arap mahhalesi.

Ayrıca gavat şehri biri sana bakar gözünü ayırmaz sürekli kavga çıkar biriyle kötüğ olursan tüm yalova taraf kesilir.Devlet bakmıyor ayrıca.Yaşlı nüfus fazla ksuura bakmayın ama ben zehirlendim sizde zehirlenmeyin.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri en güzeli karadenizimin samsunudur :D

0|0
    0|0
  • amed ve dersim kesinlikle. munzuruna kurban olduğum <3

2|2
    2|1
  • öle bir şehir yok boşu boşuna aramayın

1|1
    0|0
  • Bursa tam yaşanılası şehir.

0|1
    0|0
  • yalova güzel evet. şu son dönemlerde diğer illeri bilmiyorum ama bursa süper bir avrupa kenti oldu.

1|1
    0|0
  • Bence Erzincan

0|1
    0|0
  • bursanın mudanyası

1|1
    0|0
  • Şehir olarak Çanakkale derim. Ama favorim Cunda adası . İstanbul'da oturuyorum :)

1|1
    0|0
  • Samsun tabiki :)

1|1
    0|0
  • Koy yasamini severim .ama belli bir sure katlanilabilir.

1|1
    0|0
  • Gel Mersin\Tarsus 30 km yukarısı toros dağları aşşası Çukurova Tarımla mı hayvancılıklamı ugrasmak ıstıyorsun ne ıstersen var yaşam sessiz sakın aksam 8 9 dan sonra kımse kalmaz sokakta heryer kapanır emekli çiftçi şehri memnunum ve bozulmayan yerler arasında sevınıyorum :)

0|0
    0|0
  • Doğu illeri... sade bir yaşam için...

0|2
    1|0
  • İstanbul

Ankara

İzmir

1|1
    2|0
  • muğla / fethiye de güzel bence:)

0|1
    0|0
  • insan nerde huzurlu ve mutluysa orası en yaşanılır yerdir

0|1
    0|0
  • nasıl bir yaşam sürmek istediğine göre değişir bu. Bence en yaşanılır yer İstanbul'dur.

0|1
    2|0
  • kumburgaz kemerburgaz falan yaşanır gittim süper yerler biz betonlarda yaşıyoruz adamlar yeşillilklerin içinde

0|0
    0|0
  • Izmir diyenler oldukca ben de Izmirliyim ne zaman gelsem hep guzel gelir ama o eski Izmir degil maalesef...

0|0
    0|0
  • O iğrenç trafikte İstanbul diyenlere şaşırdım doğrusu.Bence Ankara,Samsun ve İzmir'dir.

0|0
    0|0
  • İzmir'li olduğumdan olsa gerek İzmir'in her yeri diyebilirim.

0|0
    0|0
    • ege'nin incisi, tarihi yapısı oldukça derin olan yaşanılası bir şehir doğru söylüyosun..

• yalovada cüneyd suavi yaşıyor bilen bilir cüneyd suaviyi sevdiğim yazarlardandır karşılıklı 3-4 gün mesajlaşmıştık gidebilirsem yanına uğarayacağım ama bence memleketim Erzurum

0|0
    0|0
  • Konya antalya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...