Şarkıcı olmak istiyorum?

Şarkı ve müzik olmadan bir an bile yasayamıyorum Sokakta,evde,arkadaslarımın yanında her yerde mırıldanıp sarkı söylüyorum ama sesim begenilmiyor?Sizce ne yapmalıyım? Sarkı hayatımda olmadan yasayamam :S

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• kesinlikle şan eğitimi al. ben müzikle ilgileniyorum şahsen gitaristim ve nota bilgim profesyonel seviyede. kendi ses tellerini istediğin gibide kullanabilirsin fakat senin bunların farkına varman için sanırım eğitim alman gerekiyor. mesela ben 3. oktavdan 7. oktava birden bire inebiliyorum şarkı söylerken. bu oktavları vs bir güzel öğrenirsin kursta

0|1
    0|0
  • Şarkı hayatında olması için şarkıcı olman gerekmez ki.Bu sektörden varsın para kazanma kendi kendine oyalan şan dersleri al hobi olarak ilgilen.

0|0
    0|0
  • Hande Yener prodüktörlere verip olmuştur ama sen öyle olma. Youtube' a videonu koy belki ünlü olur, patlarsın.

0|0
    0|0
  • Sesin güzelse dene şansını.

0|0
    0|0
  • Sadece dinleyici olsan olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • Sesini eğitmeye çalış

Ses rengin kulağa hoş geliyorsa doğru eğitimle kendini geliştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Aynı ben :)

0|0
    0|0
  • Basit! Git ve bu işin eğitimini al :)

0|0
    0|0
  • Youtube'ye şarkılarını yükle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sesin kötüyse kasmanın alemi var mı?

0|0
    0|0
  • amator sarkici ol o zaman ,hepimiz oyleyiz :D arkadaslarada yazik ,yalniz oldugunda soyle sarkilari :))

0|0
    0|0
  • Şan dersi alabilirsin, sesin beğenilmemesi sesin çirkin olduğu anlamına gelmez. Sesini doğru kullanmayı bilmiyorsundur, şan dersiyle nasıl kullanacağını öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Kendi kendine söyle sende eziyet etme insanlara :)

0|0
    0|0
  • şan eğitimi al

0|0
    0|0
  • Müziğin hayatında olması için illa şarkıcı olman gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Kendi capinda soyle illa unlu olacaksin dihe bir sey yok

0|0
    0|0
  • kulaklarınızıtıkayın şarkı söylüyır:D

0|0
    0|0
  • sesin kötü ve şarkıcı olmak istiyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...