Htc one mi s4 mü xperia z mi??

telefon alcam kullanıcılar varsa aranızda avantajları ve dezavantajlarını yazabilir mi bikaçgün içinde karar vermem lazım

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• htc one veya xperia z samsunga bakma

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• S4 tabiki de piyasada en iyi telefonu sor onu gösteriyorlar inceledim de telefon karsılastirma siteleri de destekliyor :)

0|0
    1|0
  • Alabiliyorsan iphone al yok başka istiyorum dersen s4 al diğer markalar samsung ve apple ile aynı seviyeye gelebilmek için çıkarılmış 3-5 dandik telefon.. :)

0|0
    1|0
  • xperia z ultra yı bekle

0|0
    1|0
  • krititerlerini söylersen yardımcı oluruz..htc one ı diğer telefonlardan ayıran boom sound özelliği ..ses kalitesi üst düzeydir..xperia z su geçirmez özelliği ile ön planda kapaklı tasarımı var ..s4 te sıradışı bir özellik yok.

0|0
    1|0
  • ben iphone derim ancak illede bu ikisinden birisi ise ben s4 diyorum çünkü xperia z'nin üstünde eski bir işlemci çözümü var...

0|0
    0|0
  • Bunlar arasında hTc One'ı seçerim ben

0|0
    0|0
  • bence sony expria almanı tavsıye edebılır aynısını bende dusunuyorum 4 cekırdek işlemci su toz gcırmez özelligi hareket halınde ya da mum ısındakı aydınlıkta bıle süper foto cekebılıyor tercihim sony den yana

0|0
    0|0
  • Dostum sen kızsın şimdi telefon aldıktan sonra giyim ayakkabı çanta bide kış geliyo bot mont alıcaksın bence kendini sıkıntıya sokma ya da aileni bende htc desire sv var gayet memnunum bu tarz alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • S4 Active

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• s4 zoom harika bişe

0|0
    0|0
Yükleniyor...