Meslek seçimi hakkında

Arkadaşlar bu sene son sınıfım meslek seçimi hakkında kararsız kaldım.Sizce hangisini seçmeliyim?

1)Uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik

2)Dış ticaret

3)İç mekan tasarımı

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bence 3 iç mekan tasarım lüks yaşamayı sewen insanlar sana baya ihtiyaç duycaklardır buda paranın akışı demek ;)

0|0
    0|0
  • 4,saglık meslek butun bolumler

0|0
    0|0
    • Ama düz liseden mezun olucam saglık meslekler öncelikli olucak bana yer kalmaz

• çalışırsan her kapı açılır ,diş ticaret olur ve ingilizceyi de tamamen sökmen lazım

• Uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik ve İç mekan tasarımı ama bence en iyisi ingilizce artık en basit iş için bile ingilizce bilen eleman aranıyor...

0|0
    0|0
  • bitirdiğin bölüm neydi?

0|0
    0|0
  • Yetenek ve sevmek 2 kanat...Hangi alanda iyiysen mesela sayısalcıysan o alanda sevdiğin işi yap

0|0
    0|0
  • iç mekan tasarımı ya da çevirmenlik. Sultanahmete çıkıp turist rehberliği yaparsın :P

0|0
    0|0
  • 1. ve 2. seçeneklerden artık çok var... tasarımcılığa devam :)

0|0
    0|0
    • İç mekan tasarımcılarına da pek iş yok diye biliyorum ama istiyorum ama sadece mobilya çizmek istemiyorum ben insanların evini tasarlamak istiyorum

• oo ekleyebilir miyim sizi?

• nasıl isterseniz

Kızlar Ne Diyor 4

• Çevirmenlik oku hatta bitirince kendini geliştirir yeni diller öğrenirsen çok avantajlı olur bir tanıdğım çince öğrendi 10.000 tl maaşla çevirmenlik yapıo zaten ing. artık herkes bilio çince, rusça gibi dilleri öğrenmek çok iyi

0|0
    0|0
  • ingilizce ve çevirmenlık oku.sonra dış tıcaret sertıfıkası veren kurslar var.onlara gıt.hem ıngılızcen olur hemde bu sertıfıkayla dış tıcaretdede iş bulabılırsın.benım bır kaç arkadasım oyle yaptı.ve iş buldularda

0|0
    0|0
    • Nasıllar peki şu an?

• ben işletme bıtırdım mesele turçe okudum ısletmeyı.sonra dış tıcaret sertıfıkası aldım ama yabancı dılım ıyı olmadığı ıçın hıç o alanda çalışamadım.(ama benım kurs arkadaslarımda alman dılı ıngılız dılı edebıyatı okumuş olanlarda vardı ve onlar bu alanda çalışabıldı.mesela bı arkdasımında yabancı dılı yok ama gumru musavırlıgınde az paraya calısıyo dılı olsa maası yukselıcek.yada bı fabrıkanın ıthalat-ıhracat bolumunede bakabılırsın.dıl hersey demek bu devırde

• 3 çok güzel meslek

0|0
    0|0
    • açıklar mısınız biraz?

• insanları isteklerini göz önüne alarak ev, büro, sinema, lokanta gibi yerlerinsanata uygun bir şekilde tasarımını yapıcaksınz ço zevkli meslek

• 1'i seç çift anadal programı ile de 2.'yi seç.

0|0
    0|0
    • İkisini de örgün eğitimde şeçebiliyor muyum?

Yükleniyor...