Bu yazın hit parçası hangisi olur ?

Malum yaz geliyor, yazla birlikte albüm çıkaran sanatçılarımız epey fazla, sizce hangisi tavan yapar

• Sinan akçıl & hande yener - atma
    38% (5)0% (0)31% (5)Oy Ver
  • Serdar ortaç - elimle
    15% (2)67% (2)25% (4)Oy Ver
  • Demet akalın - aşk ( henüz çıkmadı ama melodileri kulağımıza gelmeye başladı )
    47% (6)33% (1)44% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de, fransızca sözler içeren bir dans parçası var.. O ortalığı kasıp kavurmaya başladı bile. Cidden, kafası güzel bir parça bu.

Ben bile severek dinliyorum..

1|0
    0|0
    • link atsana merak ettim..

• valla süper şarkı geçen sene çok dınlerdım :)

• Gökhancım bu parça kasıp kavurmayı bırak bunun üstüne bi parça daha çıktı aynı adamın stromae - house'llelujah diye. Bu parça biraz eskidi anlıycağın :) Am evet zamanında her clubda mixleri yapılan bir parçaydı.

Erkekler Ne Diyor 5

• yabancı dinliyomusun bilmiyorum ama ben sadece yabancı müzik dinliyorum bana göre yabancı şarkılardan yaza damgasını vuracak ilk 5 şöyle :

1 - Far East Movement - Like A G6

2- Akcent - My Passion

3- Edward Maya - Desert Rain

4- Enrique Iglesias - Tonight

5- J.lo - On The Floor

1|0
    0|0
    • 5inci sıradaki şarkıda J.lopez'in pitbull ile yaptıgı düet çocuk şarkısı gibi olmş ya..j.lopezin şarkıya girişinden bahsediyorum.ses efektleri felan..itici geldi bana..

tüm bunlardan ziyade romanyada 2008den bu yana dikkat edilmeli,sürekli gidip geldiğimden biliyorum.müzik patlaması yapıcaklar :) inna,akcent,Alexandra Stan, andrea banica dha birsürü sayabilirim ,felan cok fazla müzik yapıyorlar,fenalar :)

• Evet sana katılıyorum Andira Banica - samba, love in brasil, Alexandra Stan - get back, mr.saxobeat . Dediğin doğru bu parçalar da sağlam. Inna'yı saymıyorum o zaten fırtına Lambada şarkısı gene bu sene clublarda yerini alacak. :)

• yahu neden 2. kalite tipler var sadece ? en azindan diger secenek olsaydi da kaliteli parcalari da yazma sansimiz olsaydi

0|1
    0|0
  • serdar ortaç bir (kaç) single felan çıkarmaz ise sinan ve demet bu yazı götürür..

çünkü demet akalın twitterda bomba bi album yaptıgnı soyleyip duruyor yaza :)

seçenekleri tek şarkıcı + şarkı ile sınırlı tuttugundan oy vermedim.. :)

0|0
    0|1
  • ben album cıkarana kadar kim olursa olsun.. ben cıkardığımda ben olucam :))) dım dım tıss

0|0
    0|0
  • Ajda yapıyor sanırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar kim sanatçı mı?

1|2
    0|0
  • Hımmm atmanın melodisi hoş ama hit olacağını sanmıyorum.Serdar Ortaç'ın hiç şansı yok zaten.demet akalının o şarkısını hiç duymadım.Ama eğer slow bir şarkı değilse hit olma ihtimali var.Kadın ne söylese olay oluyo zaten:))

0|0
    0|1
  • Keşke bana kalsaydı tavan yapacak SANATÇI lar.

0|0
    0|0
  • Bırakınız bu işleri rica ediyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...